https://telegram.me/empireoflies

تلاش ضد‌‎‌‎انقلاب لوس‎آنجلس برای بی‎اعتباری BBC‎فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: درگیری و تنش بین ضدانقلاب و رسانه‌هایشان از دیرباز وجود داشته و این شبکه‌ها مدام نسبت به یکدیگر تهمت و فحاشی نموده‌اند.

مثلاً درگیری‌های بین تلویزیون‌های ضدانقلاب مقیم آمریکا و لوس‌آنجلس از بدو تأسیس شان وجود داشته و این درگیری‌ها روزبه‌روز بیشتر هم خواهد شد حتی در این اواخر مدیران این تلویزیون‌ها به تهدید جانی یکدیگر هم دست زده‌اند و با این که همگی آنها از طرفداران سلطنت هستند ولی به دلیل مالی و کسب پول بیشتر از اسپانسرهای دولتی آمریکا مدام یکدیگر را به رذالت متهم می‌کنند.

مثلاً شهرام همایون مدیر تلویزیون پارس که هم اکنون در بیمارستان بستری است و مدتی شبکه وی تعطیل‌شده بارها دیده شده که در مقابل دیگر شبکه‌های لس‌آنجلسی مثل ایران آریایی و افق ایران بدگویی نموده و یا برعلیه تلویزیون من و تو و بی‌بی‌سی فارسی تهمت‌هایی را روا داشته و حتی یک بار به یکی از مجریان یکی از شبکه‌های ضدانقلاب گفته بود باید تست اعتیاد بدهد چراکه همه حرف‌هایش از روی ناشگی است!

حال در آستانه نوروز که برخی از ایرانیان مقیم آمریکا طبق سنت سال‌های گذشته برای کمک به بی‌خانمان لس‌آنجلس برایشان غذا تهیه نمودند بی‌بی‌سی فارسی گزارشی را در همین خصوص منتشر کرد که ظاهراً با واکنش این ایرانیان مواجه شده و بی‌بی‌سی را به‌دروغ گویی متهم نموده‌اند.

از قرار معلوم Midnight Mission که یک موسسه غیر انتفاعی امریکایی است که مسئول این کار در ایام نوروز بوده سال‌هاست که با مکاری عده‌ای در آستانه نوروز به مردمان ب یخانمان جنوب شهر لس‌آنجلس که بالغ‌بر ۵۰ هزار نفر می‌باشند هرساله چند وعده‌غذا می‌دهد در گزارشی که بی‌بی‌سی فارسی از این برنامه خیرخواهانه پخش نموده اسم افراد مصاحبه‌شونده که از مسئولین این برنامه است اصلاً ذکر نشده و ظاهراً در یک جا که مصاحبه‌شونده اشتباهی لپی دارد گزارشگر وی را به باد تمسخر می‌گیرد.

هم‌چنین در بخشی دیگر از این مصاحبه ایرانیان ساکن لس‌آنجلس را ایرانیان ساکن در حباب نامیده شده‌اند که این امر با واکنش شدید سلطنت‌طلبان مواجه شده و حتی یکی از حاضران در این برنامه در مصاحبه با یک خبرگزاری سلطنت‌طلب گفته روی میکروفون شخص مصاحبه کننده آرم خبرگزاری  رویترز بود و اگر بی بی سی می‌خواست با من مصاحبه کند نمی‌پذیرفتم. وی هم‌چنین گفته در آغاز مصاحبه نام مرا پرسیدند و من نام و نام فامیل خود را به انگلیسی تلفظ کردم و هم‌چنین حرفه‌ام را گفتم ولی این شبکه بنده را با نام آقای محترم خطاب می‌کند و این به‌نوعی توهین به ایرانیان حاضر در این برنامه می‌باشد.

همچنین در این گزارش به نقل از رسانه سلطنت‌طلبانی سنت هرساله با تمسخر به سنت افطاری دادن در ماه رمضان تعبیر شده و خشم برگزارکنندگان را بابت این موضوع برانگیخته است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme