https://telegram.me/empireoflies

تلاش ضدانقلاب برای احیای اغتشاشات با حربه حمله خارجی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» از عناصر اپوزیسیون بدنامی است که سابقه حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران را در کارنامه دارد. وی که با دریافت جایزه صلح نوبل از سوی مجامع غربی، به‌عنوان یکی از پادوهای فعالیت‌های ضدایرانی دشمنان ملت ایران تبدیل شده است.

عبادی چند روز پیش در مصاحبه با یکی از رسانه‌های وابسته به رژیم سعودی با ادعای اینکه بیانیه اخیر چند نفر از عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین و دنباله‌های داخلی آنها درباره برگزاری رفراندوم در ایران بطور مستقل انجام شده است، مدعی شد: “اعتراضات مردمی (اغتشاشات) دی‌ماه و همه کوچه‌ها و خیابان‌های کشور انجام شد و گفتند که حکومت را نمی‌خواهند!!”

وی در بخشی از سخنانش مخاطبینش و مردم ایران را به دروغ تهدید کرد که اگر رفراندوم در ایران برگزار نشود و به گفته او خود حکومت راضی به رفتن نشود، ممکن است کشوری خارجی با حمله به ایران سبب کشتار و خسارت زیاد به ایران شود. منظور وی این بود که اگر خود مردم با حکومت مبارزه نکنند و حکومت هم کنار نکشد، کشور حتماً با جنگ ویرانگر مانند سرنوشت سوریه دچار می‌شود.

اینگونه سخنان تنها از سوی «شیرین عبادی» مطرح نشد، بلکه در روزهای اخیر بسیاری از عناصر اپوزیسیون به‌طور زنجیره‌ای در حال تکرار اینگونه سخنان هستند. «محسن مخملباف» یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون فراری و حامی فتنه ۸۸ است که چند روز پیش در مصاحبه با شبکه «من‌وتو» گفت: “اگر حکومت (جمهوری اسلامی) به‌صورت مسالمت‌آمیز کنار نرود، احتمال دخالت خارجی و سوریه شدن ایران وجود دارد …”

«امیرعباس فخرآور» جاسوس سرویس‌های جاسوسی بیگانه دیگر فردی بود که در هفته‌های اخیر سخنانی مانند عبادی و مخلباف را تکرار کرد و گفت: “… باید خودمان این رژیم را سریعتر سرنگون کنیم، اگر اینگونه نشود و آمریکا به ایران حمله کند، میلیون‌ها نفر کشته می‌شوند!! …”

این سه نفر تنها افرادی از میان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی نبودند که سعی کردند مخالبین خود را از وقوع جنگ بترساندد و آنها را به مبارزه و مقابله با حکومت ایران دعوت کنند.

همان‌طور که پیشتر پیش‌بینی شده بود، عناصر ضدانقلاب که از همراهی مردم ایران از اغتشاشات اخیر مایوش شده‌اند، سعی می‌کنند با هر ترفند و دروغی، حتی دروغ احتمال دخالت خارجی، مردم را ترسانده و آنها را روبروی نظام جمهوری‌اسلامی قرار دهند. اما غافل از اینکه این بازی‌ها قدیمی شده و مردم ایران فریب این دروغ‌بافی‌ها را نمی‌خورند.

 

انتهای متن/

 

 

«شیرین عبادی» از عناصر اپوزیسیون بدنامی است که سابقه حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران را در کارنامه دارد. وی که با دریافت جایزه صلح نوبل از سوی مجامع غربی، به‌عنوان یکی از پادوهای فعالیت‌های ضدایرانی دشمنان ملت ایران تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme