https://telegram.me/empireoflies

تلاش نافرجام برای رسمیت‌بخشیدن به فرقه‌ای ضاله!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در یکی از برنامه‌های شبکه رادیو فردا با عنوان «تابو» که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» به روی آنتن می‌رود، به موضوع وضعیت بهاییان در ایران پرداخته شد.

در این برنامه مجید تفرشی، پژوهشگر و محقق تاریخ معاصر ایران با اشاره به اینکه “بهاییان ایران خود در شکل‌گیری وضعیت کنونی‌شان نقش داشته‌اند”، گفت: “بهاییان در ترور یا اقداماتی علیه حکومت در ایران دست داشته‌اند…”

همچنین در ادامه، فرهاد ثابتان، سخنگوی جامعه جهانی بهایی، در پاسخ به صحبت‌های تفرشی می‌گوید: “بهاییان ایران تنها از نقض مستمر حقوق خود به مجامع بین‌المللی گزارش داده‌اند؛ شاید تنها راهی که در برابر قدرت مسلط داشته‌اند”.

فرهاد ثابتان

گفتنی است، بر اساس قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران، تنها ادیان الهی و توحیدی مانند اسلام، مسیحیت، کلیمی و زرتشتی در ایران به عنوان دین‌های رسمی شناخته می‌شوند و فرقه‌های ضاله و ساختگی مانند بهاییت رسمیت ندارند از این رو حق داشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی را هم نخواهند داشت.

در این خصوص رسانه‌های فارسی‌زبان در گزارش‌هایی هماهنگ و در عین حال کذب ضمن اعلام اینکه نظام جمهوری اسلامی کنونی فعالیت‌هایی شدید علیه بهاییان به راه انداخته، به مظلوم‌نمایی در این موضوع پرداختند.

این در حالی است که ده‌ها هزار و اکثریت بهایی‌های ایران با وجود انحرافات عقیدتی بسیار، با کمال آزادی در ایران مشغول به زندگی و فعالیت هستند و تا زمانی که افکار کفرآمیز خود را علنی و تبلیغ نکنند یا دست به اقدام مجرمانه‌ای نزنند، کسی با آنها کاری ندارد و مانند دیگر شهروندان به زندگی عادی خود می‌پردازند.

انتهای پیام/

در یکی از برنامه‌های شبکه رادیو فردا با عنوان «تابو» که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» به روی آنتن می‌رود، به موضوع وضعیت بهاییان در ایران پرداخته شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. در ناحق بودن بهاییت هیچ شکی نیست ولی انصافا در کمال آزادی تا به الآن توانستند در ایران زندگی و کار کنند ؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme