https://telegram.me/empireoflies

تلاش رسانه‌های بیگانه برای «اصلاح‌طلب» نامیدن اپوزسیون

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رسانه‌های بیگانه در سالهای گذشته به ویژه در ماه‌های اخیر تلاش کرده‌اند تا برخی از عناصر ضدانقلاب فراری را به گروه‌های اصلاح‌طلب پایبند به جمهوری اسلامی وصل کرده و آنها را اصلاح‌طلب بنامند.

برای نمونه برنامه پولتیک که هر هفته از طریق ماهواره رادیو آمریکایی فردا پخش می‌شود، در برنامه اخیر خود با اجرای کامبیز حسینی از رجبعلی مزروعی عضو حزب منحله مشارکت و فعال فتنه ۸۸ دعوت کرد.

کامبیز حسینی مجری معلوم‌الحال برنامه پولتیک در این برنامه بدون اشاره به فعالیت‌های رجبعلی مزروعی در جریان فتنه ۸۸، وی را فعال اصلاح‌طلب نامید، اما به این موضوع اشاره نکرد که اصلاح‌طلبان واقعی در دامان نظام اسلامی و بر اساس قانون اساسی و با اطاعت از فرمایشات ولی‌فقیه به فعالیت می‌پردازند و همچون افرادی مانند رجبعلی مزروعی و امثال آنها با کمک بیگانگان به دنبال تغییر در حکومت جمهوری اسلامی نیستند.

رجبعلی مزروعی در این برنامه بدون اشاره به سابقه خود، با ادعای اینکه تا زمانی که در ایران حضور داشت متعهد با ولایت‌فقیه بوده است، مدعی شد در ایران حاکمیت قانون وجود ندارد.

این فعال فتنه ۸۸ که از سوی ضدانقلاب خارج‌نشین نیز مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، با حمایت از سیستم حکومت پادشاهی کشور انگلیس، قانون مشروطه را قانونی بسیار مترقی دانست و آن را الگوی خوبی برای حکومت‌داری دانست!

مزروعی در سخنان خود به طور صریح از میرحسین موسوی یکی از سران فتنه سال ۸۸ حمایت کرد و ادعا کرد قانون اساسی جمهوری اسلامی اشکالات زیادی دارد که باید آن را تغییر داد.

رجبعلی-مزروعی

رجبعلی مزروعی در برنامه پولتیک.

این عضو حزب منحله مشارکت در انتهای سخنان خود با وجود آزادی بیان در جمهوری اسلامی اعتراف کرد و گفت: … در سالهای دهه ۷۰ کسی نمی‌توانست به رئیس جمهور وقت انتقاد کند و مخالفان رئیس جمهور وقت را به مخالفت با دین و پیامبر متهم می‌کردند، اما اکنون همه می‌توانند از مسئولان کشور انتقاد کنند …

گفتنی است، رجبعلی مزروعی تا وقتی که در ایران بود در پوشش انجمن صنفی روزنامه نگاران، رابطه مشکوکی با محافل بیگانه داشت و مواضع وی علیه نظام و ارکان آن ارزیابی میشد.

با توقیف و تعطیلی روزنامه سلام در تیرماه ۱۳۷۸ ، وی با روزنامه‌های صبح امروز ، مشارکت، نوروز، یاس نو، اقبال، وقایع اتفاقیه و سرمایه فعالیت‌های مطبوعاتی خود را ادامه داد.

در مهرماه سال ۱۳۷۶ با تشکیل نخستین مجمع عمومی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و تصویب اساسنامه و تأسیس این نهاد و برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسین، مزروعی به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن انتخاب شد. در پی احراز تخلفات قانونی در انجمن، طبق قانون انحلال آن اعلام شد ، اما وی از پذیرفتن حکم انحلال سرباز زد و همچنان خود را رئیس آن انجمن منحله می‌داند!

رجبعلی مزروعی در جمع ضدانقلاب.

مزروعی همچنین عضو مؤسس جبهه مشارکت بوده و پس از تأسیس، با وجود اینکه در مشاغل مختلف دولتی حضور داشت در حزب مذکور نیز فعال بود. پس از انتخابات ۸۸ و وقوع فتنه، او که در سازمان دادن آشوبهای خیابانی و تهیه خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های غربی و معاند فعالیت گسترده‌ای داشت، متواری شد و سپس غیرقانونی از کشور خارج شد و سر از بلژیک در آورد و تا چند ماه حتی حضور خود در خارج کشور را هم بروز نمی‌داد.

از وی که بعنوان سخنگوی شاخه خارج از کشور مشارکت نام برده می‌شود، در حال حاضر در خارج از کشور و در میان عناصر ضدانقلاب وظیفه برقراری ارتباط با نمایندگان پارلمان و اتحادیه اروپایی را بر عهده گرفته و می‌کوشد اقداماتی انجام دهد تا تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را هدفمندسازی و تشدید کند تا با فشار بر مردم، به خیال خود نارضایتی را در بین مردم ایجاد کند. وی همچنین ارتباط تنگاتنگی با اعضای گروهک‌های ضدانقلابی و تروریستی از جمله کومله و دمکرات دارد.

رجبعلی مزروعی در پارلمان اروپا.

یکی از اقدامات مزروعی پس از فرار از کشور پیوستن به اتاق فکر رسانه‌های ضد ایرانی به ویژه بی‌بی‌سی فارسی بود. وی با عنوان کارشناس بارها در برنامه‌های خبری و تحلیلی شبکه دولتی انگلیس شرکت می‌کند و به کام دربار انگلیس سخن پراکنی می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme