https://telegram.me/empireoflies

تلاش رسانه‌های بیگانه برای زنده نگهداشتن سران فتنه + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، رسانه‌های وابسته به جبهه استکباری غرب در روزهای اخیر در خطی مشترک با انتشار خبرهایی درباره وضعیت جسمانی یکی از سران فتنه سال ۸۸ ، به دنبال زنده نگهداشتن یاد او و فتنه هستند.

بی‌بی‌سی فارسی در این باره با انتشار خبری درباره عمل جراحی میرحسین موسوی در یکی از بیمارستان‌های تهران با هدف برانگیختن احساسات مخاطبان خود، نوشته است:

… میرحسین موسوی چندین ماه است که نیاز به عمل آنژیو قلب دارد و همچنین در ماه‌های اخیر دچار نوسان فشار خون شده و از ناحیه کلیه نیز با مشکلاتی رو به رو شده است. در همین حال بر اساس گزارش‌هایی، آقای موسوی در تماس تلفنی کوتاهی از بیمارستان با دخترانش صحبت کرده است …

بی‌بی‌سی همچنین با انتشار مصاحبه‌ای از دختر میرحسین موسوی نوشت:

… در پی انتقال میرحسین موسوی از بیمارستان به حبس خانگی، دخترانش نسبت به وضعیت پدرشان و عدم رسیدگی پزشکی ابراز نگرانی کردند. میرحسین موسوی که از روز جمعه با مشکلات قلبی و گوارشی مواجه شده بود، روز شنبه حالش به وخامت گرایید و در نهایت روز سه شنبه به بیمارستان منتقل شد و بدون حضور فرزندانش تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت …

بی-بی-سی---موسوی

صدای آمریکا نیز در ادامه مسیر خبری بی‌بی‌سی فارسی، با انتشار خبری با عنوان “انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان”، با هدف نشان دادن اینکه موسوی در شرایط خوبی نیست و از وی به خوبی مراقبت نمی‌شود، نوشت:

… یکی از سایت‌های وابسته به مخالفان دولت ایران از بروز مشکل قلبی و انتقال میرحسین موسوی، یکی از نامزدهای معترض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، به بیمارستان خبر داد. پزشکان آقای موسوی گفته اند که او چند ماه است، به دلیل ابتلا به نوسان فشار خون و نیاز به انجام آنژیوی قلب، باید فورأ معالجه شود اما مسئولان امنیتی تعلل کردند و او امروز در میان تدابیر امنیتی به بیمارستان منتقل شد.

صدای-آمریکا---موسوی

صدای آمریکا همچنین با ادعای اینکه دولت روحانی در زمان انتخابات سال گذشته نسبت به آزادی سران فتنه وعده‌هایی داده بود، مانند دیگر رسانه‌های ضدانقلاب در جهت افزایش فشار به دولت یازدهم برای بهبود شرایط سران فتنه تلاش کرد.

رادیو فردا نیز ادامه این پروپاگاندای زنجیره‌ای، با انعکاس بیماری میرحسین موسوی نوشت:

… آقای موسوی یک روز پس از انتقال به بیمارستان ظهر روز چهارشنبه، دهم اردیبهشت، به حصر خانگی بازگردانده شد و با دختران خود ملاقات کرده است. آقای موسوی به دلیل وضعیت قلبی‌اش تحت عمل آنژیو قرار گرفته ولی اقدامات بعدی پزشکی مانند «فنرگذاری» برای وی انجام نشده است و او به «زندان خانگی» بازگردانده شد …

رادیو-فردا---موسوی

شبکه من‌وتو نیز در ادامه این خط مشترک با عنوان “فرزندان موسوی خواستار آزادی بدون قید و شرط پدر و مادرشان شدند”، با انعکاس بیماری میرحسین موسوی، سعی کرد اینگونه جلوه دهد که وضعیت جسمانی موسوی نامسائد است و نوشت:

… به گفته دختران موسوی، پزشکان از مدت‌ها پیش نسبت به وضعیت جسمانی پدرشان هشدار داده بودند و حتی انتقال او به بیمارستان نیز با چهار روز تاخیر انجام شد. گفته می‌‌شود آخرین نخست وزیر ایران نتوانست تست ورزش را به پایان برساند و در نهایت عمل آنژیوگرافی روی قلب او صورت گرفت …

من-و-تو---موسوی

گفتنی است، این رسانه‌ها در حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ نیز مانند امروز از سران فتنه و آشوب‌های خیابانی که سبب بروز خسارت‌های مادی و معنوی بسیاری برای کشور شد حمایت کردند و هر از چندگاهی با دلایل و بهانه‌های مختلف به دنبال زنده نگهداشتن یاد آنها و جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن آنها هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme