https://telegram.me/empireoflies

تلاش رادیو فردا جهت بزک چهره بریتانیا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه های معاند با جمهوری اسلامی ایران در راستای بزک کردن چهره انگلیسی ها، به سفر دیوید کامرون به لبنان و اردن جهت مشاهده وضعیت آوارگان اشاره می کنند.

این در حالی است که حمایت انگلیس و آمریکا از تروریست های سوری که جهت مقابله با بشار اسد از سوی این دو کشور عجین شده بودند، خود عامل آوراگی این مردم است.

به گزارش رسانه وابسته به کاخ سفید رادیو فردا، دیوید کامرون، نخست‌وزیر بریتانیا، ساعاتی پس از تعیین مسئول ویژه‌ای برای نظارت بر روند اسکان پناهجویان سوری در بریتانیا، خود به لبنان و اردن رفت تا از نزدیک شاهد وضعیت آوارگان باشد.

رادیو فردا همچنین در ادامه به فعالیت های این کشور حامی تروریسم در این زمینه می پردازد: «از آغاز جنگ داخلی در سوریه حدود چهار میلیون نفر از این کشور عمدتاً به اردن، لبنان و ترکیه گریخته‌اند. از صدها هزار مهاجر و پناهجویی که کوشیده‌اند خود را از طریق یونان به شمال اروپا برسانند، بیشترین تعداد به آلمان، و پس از آن به فرانسه و سوئد رفته‌اند. دولت آقای کامرون از داخل و خارج زیر فشار بوده است تا شمار بیشتری از این پناهجویان را بپذیرد. جرمی کوربین، رهبر جدید چپ‌گرای حزب کارگر بریتانیا از جمله این منتقدان بوده است. بریتانیا از سال ۲۰۱۱ که بحران سوریه آغاز شد، تنها به حدود ۵ هزار تن پناهندگی داده است. در پی این انتقادها و سرازیر شدن پناهجویان از یونان به مجارستان و اتریش و از آنجا به آلمان، دولت دیوید کامرون هم اعلام کرد که ۲۰ هزار سوری را از اردوگاه‌های آوارگان در لبنان و اردن در پنج سال آینده در بریتانیا اسکان خواهد داد».

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه‌های معاند با جمهوری اسلامی ایران در راستای بزک کردن چهره انگلی‌ها، به سفر دیوید کامرون به لبنان و اردن جهت مشاهده وضعیت آوارگان اشاره می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme