https://telegram.me/empireoflies

تقلید از خندوانه؛ شبکه‌های ماهواره در سودای جذب مخاطب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در تابستان امسال شبکه نسیم صدا و سیما با ابتکار «رامبد جوان» هنرپیشه سینمای ایران برنامه‌ای را در قالب طنز و جدی روی آنتن برد که در قسمت‌های پایانی توجه بسیاری از ایرانیان داخل و خارج کشور را به خود معطوف نمود.

این برنامه که با استند آب کمدی‌های شخصیت‌های مشهور و بعضا گمنام به اوج خود رسید، توانست در برخی موارد برای شرکت در نظرسنجی‌های مخاطبین رکورد پنج میلیون پیامک را در برنامه‌های ایرانی و شبکه‌های فارسی زبان به نام خود ثبت کند.

البته در مواردی به دلیل سیاسی‌کاری و حاشیه‌های سیاسی به وجود آمده در فضای مجازی در خصوص شخصیت‌های شرکت‌کننده در این برنامه و یا شخصیت عروسکی «جناب خان» مشکلاتی در پخش این برنامه به وجود آمد که با تدبیر صحیح مدیران خللی در این برنامه به وجود نیامد.

پس از موفقیت غیرقابل پیش‌بینی این برنامه و کاهش شدید مخاطبان شبکه‌های فارسی زبان در ساعات پخش این برنامه، بسیاری از این شبکه‌های معاند در حرکتی شتاب‌زده به این برنامه و میهمانان دعوت شده در آن حمله نمودند. به‌عنوان مثال «بی‌بی‌سی فارسی» در برنامه «نوبت شما» به حواشی این برنامه در فضای مجازی پرداخت و سعی نمود این گونه به مخاطبین خود القا کند که این برنامه خط قرمزهای نظام را رد نموده بسیاری از تصمیم‌گیران بر این باورند که باید جلوی چنین برنامه‌هایی در آینده گرفته شود.

جالب‌تر اینکه یکی از مجریان «رادیو فردا» که سابقا برنامه‌ای کمدی در این شبکه برگزار می‌کرد و به دلیل عدم جذب مخاطب پس از مدتی پخش آن متوقف شد اکنون قصد دارد در اقدامی تقلیدی برنامه استند آپ‌کمدی را در شهرهای اروپایی برگزار کند. کامبیز حسینی که مجری اخراجی «صدای آمریکا» است به همراه «علیرضا رضایی» که تهیه‌کننده ویدئوهای طنز با مضامین پورن است، قصد دارند این برنامه‌ها را در هلند راه اندازی نمایند.

«کامبیز حسینی» که به غیر از استهزاء مقامات و شخصیت‌های کشوری در برنامه‌های خود و دلقک بازی هیچ تخصص دیگری ندارد و به مدد دلارهای آمریکایی توانسته‌اند اندک اعتباری برای خود بخرند، احتمالا در «رادیو فردا» در آستانه اخراج قرار دارد و با این کار می‌خواهد اندکی اعتبار هنری برای خود جمع کند.

انتهای پیام/

در تابستان امسال شبکه نسیم صدا و سیما با ابتکار «رامبد جوان» هنرپیشه سینمای ایران برنامه‌ای را در قالب طنز و جدی روی آنتن برد که در قسمت‌های پایانی توجه بسیاری از ایرانیان داخل و خارج کشور را به خود معطوف نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme