https://telegram.me/empireoflies

تقلای ضد انقلاب برای یک لقمه نان در کمپ پناهندگان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته های اخیر که شکست پروژه مثلث آل سعود،اسرائیل و آمریکا پس از این که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی وارد میدان شدند قطعی شد، ضد انقلاب خارج نشین در پی این هستند که با گمراه کردن برخی دیگر از جوانان بی خبر پروژه شکست خورده خود را بازسازی کنند ولی زهی خیال باطل!

ضد انقلاب خارج نشین در پی این شکست سنگین که از طرف ایستگاه های اطلاعاتی در اربیل و هرات مدیریت میشده از طرف اربابان آمریکایی خود به شدت تحت فشار هستند که چرا نتوانستند کوچکترین تاثیری در امنیت ایران اسلامی داشته باشند و به جز چند مورد ناامنی در شهر های کوچک چرا نتوانسته اند موجی برای براندازی در داخل خلق کنند. از همین رو این ضد انقلاب همیشه مفلوک در پی این هستند که به هر طریقی که شده آتش بحران را برای مدت کوتاهی هم که شده روشن نگه دارند تا بتوانند منافع شخصی خود را از این طریق تامین نمایند.

بر همین اساس برخی زا کانال ها و گروه های تلگرامی اخباری را برای کشته سازی و مظلوم نمایی برخی از معترضان منتشر می کنند که اساسا در عالم واقعیت وجود خارجی ندارد. مثلا از تروریستی که در جریان یک حمله مسلحانه چند روز قبل از آشوب ها کشته شده به عنوان دانشجوی شهید در اعتراضات نام می برند و یا از افرادی نام می برند که اصلا وجود خارجی نداشته و یا اصلا کشته نشده اند و خود این افراد در فضای مجازی چنین اتفاقاتی را تکذیب مب کنند.

همه این دروغ پردازی ها به دلیل متشنج نگه داشتن فضای جامعه می باشد ولی این ضد انقلاب خارج نشین از آن جایی که به بصیرت و آگاهی مردم ایران واقف نیستند فکر می کنند که این اراجیف در بین مردم خریدار دارد.

از طرف دیگر در سال های اخیر منافقین از آنجایی که در چشم مردم ایران بسیار منفور هستند در برقراری ارتباط با مردم عادی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و عملا قادر نیستند که در داخل کشور نیروهایی را مجاب به همکاری نمایند بنابراین سعی می کنند با گزینش افراد خاص که تا حدی بدون سابقه کیفری هستند و در نزد مردم از وجه مثبتی برخوردارند افراد دیگری را به سمت خود جذب نمایند حتی در دوران فتنه ۸۸ جوان های بسیار زیادی پس از دستگیری و ردیابی ارتباطات چند لایه شان مشخص شد که با چند واسطه دستورات منافقین را در داخل کشور اجرایی می کردند در حالی که خود اساسا از این ارتباط اطلاعی نداشتند.

بر طبق اطلاعات بدست آمده از منابع موثق خبری در میان ایرانیان خارج کشور فردی به نام آرش.ش.ش در سال جاری دیداری با چند تن از منافقین در ترکیه داشته و طی این ملاقات از طرف آنها مامور شده تا با برنامه ریزی منظم و تبلیغات گسترده در فضای مجازی در قبال دریافت مبلغی کلان آشوب های پراکنده ای را در داخل یکی از استان های شمالی راه اندازی کند.

وی که در زمان حضور در ایران نیز به دلیل فعالیت های ضد امنیتی چندین بار بازداشت شده بود هم اکنون از کمپ پناهندگان در ترکیه به آشوب های داخل کشور دامن می زند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme