https://telegram.me/empireoflies

تقلای سعودی‎ها برای گرفتن انتقام شکست داعش در شهرهای ایران+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی اعتراضات اخیر مردم ایران به گرانی و وضعیت نابسامان اقتصادی، متاسفانه برخی از عناصر فرصت طلب وابسته به سعودی ها با سوء استفاده از وضع موجود، با ایحاد اغتشاش و آشوب، برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده اند.

این افراد که به شدن از سوی رسانه های وابسته به عربستان مورد حمایت قرار گرفته اند، با سر دادن شعارهای ساختار شکنانه که هیچ سنخیتی با مطالبات اقتصادی مردم ندارد، به اقداماتی دست زده اند که به شدت با اتقبال گسترده سعودی ها مواحه شده است؛ تا جایی که شاهزادگان سعودی با بازنشر جمله “جنگ را به داخل ایران خواهند کشاند”، خوشحالی خود را ابراز کرده اند.

این عناصر خشونت طلب روز گذشته، با پاره کردن تصویر حاج قاسم سلیمانی، بیش از پیش سعودی ها را خوشحال کردند؛ اقدامی که به فاصله از سوی کانال های فارسی زبان وابسته به عربستان همچون آمدنیوز و رادیو پستو مورد حمایت قرار گرفت.

 

 

بر هیچکس پوشیده نیست که مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی، فرمانده پر افتخار سپاه قدس در عراق و سوریه که موجب نابودی داعش شد، قبل از همه باعث خشم شاهزاده های سعودی به خصوص محمد بن سلمان، ولیعهد آل سعود شد تا جایی که در اقدامی کودکانه و مضحک، سعودی ها انیمیشنی در مورد حمله به ایران با فرماندهی محمد بن سلمان و بازداشت سردار سلیمانی ساختند(!) تا شاید مرهمی باشد بر درد شکست در میدان جنگ!

اما متاسفانه برخی به اصطلاح ایرانی به جای قدردانی از این سردار پر افتخار که خطر داعش را از ایران دفع کرد، در کانال ها و رسانه های وابسته به سعودی ها، سردار سلیمانی که هدف حملات بی منطق خود قرار داده و سعی کردند به هر بهانه ای علیه ایشان خبرسازی کنند.

انتهای پیام/جام نیوز

در پی اعتراض یه حق مردم ایران به وضعیت اقتصادی، برخی از عناصر وابسته به آل سعود با سوء استفاده از وضع موحود، به دنبال انتقام گیری از ایران و به خصوص سردار سلیمانی به دلیل پایان دادن به حکومت داعش هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme