https://telegram.me/empireoflies

تقلای دشمنان برای مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغانتقال بحران به محور مقاومت و بخصوص سوریه، در ابتدا با‌ اعتراضات آرام مردمی همراه بود اما بلافاصله با هدایت و حمایت سرویس های اطلاعاتی منطقه ای و فرامنطقه ای، خیلی سریع وارد فاز آشوب و نظامی شد و در ادامه عملا مردم با خواسته های بحق شان از میدان خارج و میدان دار عده ای آشوبگران نیابتی شدند. داعش و دهها گروه تروریستی وارداتی دیگر، وظیفه آشوب را عهده دار شدند. تلاش شده تا چنین سناریویی نیز در روزهای اخیر در کشور عزیزمان ایران اجرا شود. در این زمینه اشاره به برخی نکات مهم است:

۱. نقطه شاخص در تحولات روزهای اخیر، ورود زودهنگام آشوبگران نیابتی به کف خیابان با اقدامات تخریبی است. شعارهای ساختارشکن، شعار علیه اسلام و اهل بیت (ع)، دفاع از رضاشاه!! ، آتش زدن پرچم ایران و دهها نمونه دیگر  بیانگر آن است که مساله اصلی آشوبگران فعلی، دیگر معیشت و بیکاری نیست. این طیف با اصل اسلام، نظام و ایران مشکل دارند.

۲. انتقال آشوب به شهرهای کوچک، حمله به مراکز نظامی و دولتی و بسیج و بانکها و حتی خودروهای آتش نشانی و شلیک گلوله به مردم، به معنی این است که آشوبگران نیابتی با خط دهی سرویس های اطلاعاتی بدنبال مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران هستند.

۳. از نشانه های اصلی و عمده این مهندسی معکوس، سرعت بسیار زیاد تبدیل اعتراضات آرام به آشوب و تخریب است. این سرعت زیاد در کنار تلاش برای گسترش جغرافیایی آن، بدین معنی است که سرویس های بیگانه؛ (همچون دوران فتنه) زمان را برای هدایت نرم بحران کافی نمی بینند و می خواهند از فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را ببرند.

۴. منافقین، سلطنت طلبان، تکفیری ها و ضدانقلاب برانداز به همراه اوباش و البته عده ای فریب خورده ناآگاه، ترکیبی از عوامل میدانی صحنه آشوب را رقم زده اند.

۵. جریان فتنه نیز با سوء استفاده از این شرایط تلاش می کند بصورت نیم خیز و در حاشیه، مطالبات غیرقانونی خود را به متن هدایت کنند. این جریان، تمرکز را بر بهره برداری از بستر دانشگاه ها قرار داده است.  

۶. جداشدن سریع بدنه مردمی از بدنه خرابکار، و هم چنین عدم همراهی مردم با هر گرایش و سلیقه ای و تفکری از آشوبگران نیابتی دشمن را دچار درهم ریختگی محاسباتی کرده است.

 ۷. سکوت خواص بدترین گزینه در این شرایط است. امروز هجمه حریف، هر چند به بهانه نارضایتی از عملکرد دولت است اما هدف، فراتر از آن است و اصل اسلام و نظام و ایران مورد حمله است لذا سکوت خواص و نخبگان در هر سطحی علاوه بر ایجاد تردید در بدنه انقلابی، مردم را نیز دچار سرگردانی خواهد کرد.

انتهای پیام/جام نیوز

انتقال آشوب به شهرهای کوچک، حمله به مراکز نظامی و دولتی و بسیج و بانکها و حتی خودروهای آتش نشانی و شلیک گلوله به مردم، به معنی این است که آشوبگران نیابتی با خط دهی سرویس های اطلاعاتی بدنبال مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme