https://telegram.me/empireoflies

تقلای آمدنیوز برای زیر سوال بردن حمایت قاطع ایرانی‌ها از سپاه پاسداران+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی قرار دادن سپاه پاسداران از سوی آمریکا در فهرست گروه‌های تروریستی، شبکه لندنی “من‌وتو” طی یک نظرسنجی در توئیتر، از مخاطبان خود خواست نظرشان را درباره این تصمیم دونالد ترامپ اعلام کنند.

۸۹ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی مخالفت خود را با تصمیم دولت آمریکا اعلام کردند.

 

اما نتیجه این نظرسنجی به مذاق ضدانقلابی ها خوش نیامد و به همین دلیل آمدنیوز سعی نمود با مطرح کردن ادعای تقلب، آن را زیر سوال ببرند.

کانال ضدانقلابی آمدنیوز در قدم اول، با مقایسه میان دو نظرسنجی “من‌وتو” تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی را مشکوک دانست؛ در حالی که بر کسی پوشیده نیست که تعداد شرکت کنندگان در یک نظرسنجی، بستگی به میزان جنجالی بودن موضوع آن دارد و طبیعی است تعداد شرکت کنندگان برخی نظرسنجی ها کم و بعضی دیگر با استقبال روبرو شود.

در ادامه این کانال ضدانقلابی مدعی شد که نظرسنجی “من‌وتو”، مورد هجوم ربات های سایبری قرار گرفته و به همین دلیل یک نظرسنجی برگزار کرد که نتیجه آن علیه سپاه بود.

اما جالب اینجاست که آمدنیوز برای اثبات ادعای خود به نتیجه نظرسنجی در کانال تلگرامی خود استناد می کند؛ گویا در تلگرام خبری از ربات های سایبری و فیک نیست و نمی توانستند این نظرسنجی را هم به نفع سپاه تغییر دهند!

این در حالی است که توئیتر نسبت به تلگرام از امنیت بالاتری برخوردار است.

گذشته از این، به گزارش رسانه های غربی همچون نیویورک تایمز، ارتش های سایبری سه هزار نفری گروهک تروریستی منافقین و هزاران نفری آل سعود، در فضای مجازی به شدت علیه ایران فعالیت می کنند و بدون شک این ارتش سایبری تلاش کرده نتیجه نظرسنجی “من‌وتو” را هم تغییر دهند اما در برابر ملت ایران شکست خورده اند.

انتهای پیام/جام نیوز

در پی نتیجه نظرسنجی شبکه لندنی “من‌وتو” درباره اقدام ترامپ و حمایت قاطع ایرانی ها از سپاه، کانال ضدانقلابی آمدنیوز تلاش کرد با انتشار چند پست، نتیجه این نظرسنجی را زیر سوال ببرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme