https://telegram.me/empireoflies

تقدیر ربع از کودتاچیان !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که «شورای ملی» تحت امر «ربع پهلوی» وضعیت خوبی ندارد، مهمترین فعالیتش صدور بیانیه به مناسبت‌های مختلف است.

این شورای پرحاشیه در بیانیه‌ای درباره حوادث ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ ، اغتشاشات تعدادی محدود در اطراف دانشگاه تهران را «خیزش اجتماعی(!)» نامید و بر هم زنددگان نظم و امنیت را «دانشجویان قهرمان» خطاب کرد!

«شورای ملی» همچنین در این بیانیه با اشاره به کودتای نوژه در تیر ماه ۱۳۵۹، از این اقدام ضدملی حمایت کرد و نوشت: “… شاهین‌های بلندپرواز کشورمان … برای نجات هم میهنان خود از چنگال اهریمن به تاریخ ۱۸ تیرماه ۱۳۵۹ در اقدامی نظامی جان خود را فدای ایرانی و ایران کردند.” گویا از نظر «شورای ملی» و شخص «ربع پهلوی» و طرفداران رژیم سرنگون‌شده پهلوی ، همواره کودتاچیان “قهرمان” هستند! همانند کودتای ۱۳۳۲ که با حمایت دولت‌های آمریکا و انگلیس برای پشتیبانی از رژیم شاه انجام شد و مسئول انجام کودتا یعنی «فضل‌الله زادهی» به عنوان “قهرمان” معرفی شد.

«ربع پهلوی» در این بیانیه در ادعایی مضحک با بیان اینکه دستگیری کودتاچیان کودتای نوژه توسط جمهوری‌اسلامی عامل سوءاستفاده صدام و حمله ارتش بعث عراق به ایران شد، به نقش «شاپور بختیار» و دیگر حامیان رژیم منحوس پهلوی در برنامه‌ریزی و همکاری در انجام این کودتا اشاره نکرد.

البته از فرزند منتسب به شاه معدوم بیش از این انتظار نمی‌رود که کودتاچیان را “قهرمان” بخواند، زیرا حکومت پدر و پدربزرگش هم با چند کودتا و مداخله بیگانگان ادامه یافت.

 

 

 

انتهای پیام/

 

در روزهایی که «شورای ملی» تحت امر «ربع پهلوی» وضعیت خوبی ندارد، مهمترین فعالیتش صدور بیانیه به مناسبت‌های مختلف است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme