https://telegram.me/empireoflies

تفرقه‌افکنی حشرات اپوزیسیون به روایت روح‌الله زم+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرئیس جمهور روحانی قرار است برای حضور در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد راهی نیویورک شود، اپوزیسیون نیز همانند سال های گذشته درصدد برپایی تظاهرات علیه نظام ج.ا.ا و رئیس جمهوری کشورمان است. در این میان برخی از تلویزیون های وابسته به گروه های سیاسی خاص تلاش دارند با تبلیغات تلویزیونی نظر مخاطبان را برای سفر به نیویورک جلب کنند.

تلویزیون کانال وان هر سال در همین تاریخ برای سفر رئیس جمهوری به نیویورک تبلیغات بازرگانی پخش می کند. تلویزیون پارس نیز در چند سال اخیر شیوه شهرام همایون در پیش گرفته است؛ در حالیکه تلویزیون های لس انجلسی در ازای دریافت مبالغ مشخص ضدانقلاب را راهی نیویورک می کند اما سازمان منافقین در ازای پرداخت دلار سعی دارند حامیان بیشتری را جذب کرده و از آنها در تظاهرات اعتراضی نیویورک سوء استفاده سیاسی کند!

علیرغم تلاش انفرادی گروه ها و طیف های سیاسی اپوزیسیون اما باید گفت که نتیجه این تلاش ها چیزی جز اختلاف و درگیری میان آنها نبوده است. روح الله زم با کنار گذاشتن تروریست های منافقین و سلطنت‌طلب‌ها مدعی رهبری جریان سوم است که درصدد براندازی نظام ج.ا.ا است!

او به تازگی با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اختلاف میان سازمان ها و گروه های سیاسی اپوزیسیون اشاره کرده و از عنوان حشرات اپوزیسیون استفاده کرده است. روح الله زم مدیر سایت آمد نیوز در این باره نوشته است: «درد مشترک، فریاد مشترک، همه با هم برای ایران بدون توجه به تفرقه افکنی حشرات اپوزیسیون گردهمایی بزرگ ایرانیان در نیویورک همزمان با سخنرانی حسن روحانی در سازمان ملل ».

با اینکه چندسالی از ورود روح الله زم به جریان سیاسی اپوزیسیون نمی گذرد اما چنان رفتار می کند که گویی رهبری جریان بزرگی را برعهده دارد.

انتهای پیام/ما هستیم

رئیس جمهور روحانی قرار است برای حضور در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد راهی نیویورک شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme