https://telegram.me/empireoflies

تغییر موضع ۱۸۰ درجه سلطنت‌طلبان درباره فخرآور

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه حملات سلطنت‌طلبان به «امیرعباس فخرآور» به‌دلیل افشاگری او درباره ارتباط «فرح پهلوی» به سرویس جاسوسی شوروی در دوران پیش از انقلاب اسلامی، «نیک جعفرزاده (جفرسون)» از نزدیکان «ربع پهلوی» با انتشار سخنان یکی از همبندان فخرآور در دوران زندانی بودن فخرآور، علیه او دست به افشاگری زد.

جعفرزاده در انتشار سخنانی این همبند عراقی فخرآور، با بیان اینکه فخرآور در زندان «خبرچین» و «آدم‌فروش» بود، گفت: “… فخرآور دزد بود. در یک مورد، در آخرین مرخصی، او به بهانه اینکه پول یکی از همبندانش را به خانواده‌ او برساند، پول را بالا کشید و دیگر به زندان بازنگشت …”

این حامی «ربع پهلوی»، با ادعای اینکه فخرآور در دوران حضورش در زندان حتی یک سیلی نخورد، گفت: “… باطبی هم مانند فخرآور شارلانان بود و لنگه هم بودند. آنها گاهی با هم دعوا و درگیری فیزیکی داشتند …”

جعفرزاده به نقل از همبند عراقی فخرآور، با بیان اینکه او در حوادث کوی دانشگاه در تیرماه ۱۳۷۸ حضور داشته و در واقع جرم او فساد اخلاقی و دختربازی بوده، گفت: “… فخرآور در زندان با عوامل سازمان مجاهدین خلق ارتباط داشت و آنها را به اعتراض تحریک می‌کرد، اما با این حال همواره به مرخصی می‌رفت! … باطبی هم به دلیل همکاری با عوامل زندان و آمار دادن، توانست گیتار به زندان بیاورد و مست باز می‌گشت به زندان! …”

هر روز شاهد هستیم که اختلاف بین عناصر اپوزیسیون بیشتر و بیشتر می‌شود و هر فر یا گروهی علیه دیگری دست به افشاگری می‌زند و هر کدام هم آنقدر نقطه ضعف و گاف دارند که تا ماه‌ها می‌توانند یکدیگر را رسوا سازند.

درباره حملات اخیر سلطنت‌طلبان علیه «امیرعباس فخرآور» این نکته قابل توجه است که تا چند هفته پیش که فخرآور به دروغ‌پراکنی و انتشار اسناد کذب علیه مقامات جمهوری‌اسلامی دست میزد، شبکه‌های سلطنت‌طلب از سخنان او استقبال کرده و فخرآور را به عنوان فردی موجه نشان می‌دادند، اما بلافاصله پس از سخنان فخرآور درباره ارتباط «فرح پهلوی» با KGB شوروی، رویه عوض شد و او به فردی دروغ‌گو، شیاد و شارلاتان مبدل و خطاب شد.

این رفتار منفعت‌طلبانه سلطنت‌طلبان با اعتراض برخی از رقبای سیاسی و دیگر عناصر اپوزیسیون مواجه شد و گفتند که اگر فخرآور از ابتدا فرد دروغگو و شارلاتانی بود و عوامل شبکه‌های سلطنت‌طلب مانند تلویزیون «پارس»، «اندیشه» و شبکه‌هایی مانند «صدای آمریکا» و «من و تو» خبر داشتند، چرا از او حمایت و تریبون در اختیارش قرار دادند.

 

انتهای متن/

در ادامه حملات سلطنت‌طلبان به «امیرعباس فخرآور» به‌دلیل افشاگری او درباره ارتباط «فرح پهلوی» به سرویس جاسوسی شوروی در دوران پیش از انقلاب اسلامی، «نیک جعفرزاده (جفرسون)» از نزدیکان «ربع پهلوی» با انتشار سخنان یکی از همبندان فخرآور در دوران زندانی بودن فخرآور، علیه او دست به افشاگری زد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme