https://telegram.me/empireoflies

تعطیلی تریبون جیش‌العدل + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالها و ماه‌های اخیر بسیاری از تلویزیون‌های ماهواره‌ای که علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کردند، به‌سبب بی‌توجهی مخاطبین و کاهش کمک‌های دلاری دولت‌های غربی، مجبور به اعلام ورشکستگی و تعطیل کردند تلویزیون خود شده‌اند.

در ادامه موج تعطیلی تلویزیون‌های ضدانقلاب، چند روز پیش «تلویزیون آزاد» با مدیریت «فضائل عزیزان»، پس از ۵ سال فعالیت و حمایت از گروه‌های مختلف اپوزسیون و تروریستی، متوقف شد.

«فضائل عزیزان» که در خارج‌از ایران سابقه سوءاستفاده از کودکان را در پرونده دارد، در وب‌سایت این تلویزیون اینترنتی نوشت: “این تلوزیون با یک کسری بودجه ۱۴ هزار دلاری روی پای خود ایستاده بود، ولی‌ متاسفانه به علت اینکه این کسری بودجه از سوی بینندگان تامین نگردید به ناچار علیرغم میل باطنی ما تلویزیون آزاد از تولید و پخش برنامه‌ها باز ماند”.

وی با قراردادن شماره تماس و شماره حساب بانکی در وب‌سایت خود، تلویحاً از اپوزسیون خارج‌نشین خواهش کرد تا با ارسال کمک‌های نقدی از تعطیلی همیشگی این تلویزیون و بیکاری‌شدنش جلوگیری کنند.

تصویر از وب‌سایت ضدانقلاب «عزیزان‌پرس»

تصویر از وب‌سایت ضدانقلاب «عزیزان‌پرس»

تلویزیون‌های ماهواره‌ای اپوزسیون در خارج از کشور، اقدامات بسیاری علیه منافع ملی ایران انجام می‌دهد، اما در این میان برخی از تلویزیون‌ها از جمله «تلویزیون آزاد» در سالهای اخیر پا را فراتر از دیگران گذاشتند و به صورت مستقیم و علنی با سرکردگان گروه‌های تروریستی منطقه ارتباط برقرار کرده و از آنها حمایت نمودند. «فضائل عزیزان» چندین بار با «عبدالمالک ریگی» سرکرده معدوم گروهک تروریستی جندالله نیز مصاحبه کرده بود.

«تلویزیون آزاد» در حالی با شعار «تلاش دموکراتیک برای آزادی» فعالیت می‌کرد که در صفحه نخست وب‌سایت خود به‌طور علنی بنر تبلیغاتی گروهک تروریستی تندر (انجمن پادشاهی ایران)، عامل انفجار تروریستی حسینیه شهدا شیراز را قرار داده است.

ارتباط با گروه‌های تروریستی و اقدامات خرابکارانه از جمله وظایف اصلی «تلویزیون آزاد» بود. ارتباط این تلویزیون با گروهک تروریستی «جیش العدل» تا به حدی بود که این رسانه به تریبون رسمی گروهک تروریستی جیش‌العدل تبدیل شده و بسیاری از بیانیه‌ها و اعلام‌مواضع این گروه تروریستی از طریق «تلویزیون آزاد» منتشر می‌شد.

مصاحبه با سخنگوی گروهک تروریستی جیش‌العدل توسط «فضائل عزیزان» (سمت چپ)

مصاحبه با سخنگوی گروهک تروریستی جیش‌العدل توسط «فضائل عزیزان» (سمت چپ)

گفتنی است، فضائل عزیزان در مهرماه سال ۱۳۸۵ به اتهام همکاری با رسانه‌های معاند و تلاش برای برهم‌زدن نظم عمومی به ۳۰ ضربه شلاق و پرداخت ۳۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شد، او پس از خروج از کشور با همراهی همسرش (کبری قربانپور) به فعالیت‌های ضدانقلابی ادامه داد. «فضائل عزیزان» ابتدا در ترکیه فعالیت خود علیه نظام جمهوری اسلامی را شروع کرد و بعدها با کمک برادران موحدی توانست راهی آمریکا شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. برای شما متاسفم با کمک برادران موحدی؟دروغ تا این حد ؟اگر سریع به سایت ایشان بزنید متوجه میشویید که این آدم رذل بیشتر مطلب خود را علیه برادران موحدی نوشته است !باز هم برای شما متاسفم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme