https://telegram.me/empireoflies

تعریف اپوزیسیون از «زور و تزویر» جمهوری‌اسلامی!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور چشمگیر مردم ایران در روز ۷ اسفند ماه امسال انجام شد که بسیاری از رسانه‌های غربی نتوانستند از استقبال شکوهمند اقشار مختلف مردم ایران در این انتخابات چشم‌پوشی کنند.

اما در میان بسیاری از رسانه‌های وابسته به ضدانقلاب و اپوزیسیون با وجود عظمت حضور مردم ایران در انتخابات مذکور، سعی کردند با جفنگ‌گویی و بیان سخنان مضحکی مانند توضیح پول و اینترنت رایگان به رای‌دهندگان از سوی حکومت، این انتخابات را زیر سوال ببرد.

برای نمونه، تلویزیون «NCTV» وابسته به گروهک ورشکسته کمونیست ایران، در یکی از برنامه‌های خود ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی برای بالا نشان دادن میزان شرکت‌کنندگان، به رای هر یک از نامزدها ۲۰ هزار رای افزوده است!

در یکی از برنامه‌های تلویزیون مذکور با اجرای «سیامک بهاری»، گفته شد: “در شعبه‌های رای‌گیری اینترنت وای‌فای گذاشته بودند و تبلیغ می‌کردند که مردم در صورت رای دادن می‌توانند کد اینترنت رایگان بگیرند … اینها جوان‌ها را گول زدند تا بیارند پای صندوق‌های رای و بعضی جاها تهدید هم کردند. شاهد این ادعا هم اینکه در هر شعبه رای‌گیری یک نفر با اسلحه ایستاده بود و مردم را یکی یکی هدایت می‌کرد به طرف صف‌ها. این یعنی هم زور و هم تزویر؛ از طرفی با اینترنت مجانی و از طرف دیگر با اسلحه می‌خواهند مردم را پای صندوق رای ببرند!!! …”

فردی دیگر در تماس با تلویزیون «NCTV» با توهین به مردم ایران، گفت: “رفتیم برای انتخابات به یکی از اقواممان رای دهیم، گفتند باید در انتخابات خبرگان هم رای بدهید، گفتیم مگر ساندویچ و نوشابه است که باید با هم باشد، و قبول نکردند. ما گفتیم نه و دو برگه را پاره کردیم. بعدش فهمیدیم آنجا هرکه برگه رای می‌گرفت از او قبول می‌کردند و بخواطر هر برگه که داخل صندوق می‌انداختی یک تراول ۵۰ هزار تومانی، دو تاش می‌شود ۱۰۰ هزار تومان می‌دادند!!!”

گفتنی است، ادعاهای تلویزیون‌های اینچنینی آنقدر سخیف و خنده‌دار و بدون سند است که اعتراض برخی از مخاطبینشان را هم در آورده است.

سیامک بهاری

«سیامک بهاری» مجری شبکه NCTV

انتهای پیام/

در حالی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور چشمگیر مردم ایران در روز ۷ اسفند ماه امسال انجام شد که بسیاری از رسانه‌های غربی نتوانستند از استقبال شکوهمند اقشار مختلف مردم ایران در این انتخابات چشم‌پوشی کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme