https://telegram.me/empireoflies

تظاهرات پهلوی‌چی‌ها با طعم حمایت سعودی-رجوی تلفات داد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچند هفته پیش با فراخوان گروه سلطنت‌طلب موسوم به فرشگرد، تجمعی در واشنگتن مقابل دفتر نایاک (شورای ملی ایرانیان آمریکا) برگزار شد.

فرشگرد که با ادعای مبارزه با جمهوری اسلامی اعلام موجودیت کرده اما نتیجه‌ای جز شکست و طرد شدن از سوی اپوزیسیون خارج نشین به دست نیاورد، معتقد است که نایاک، لابی جمهوری اسلامی در آمریکاست؛ ادعایی که با نگاهی اجمالی به مواضع نایاک و نقش این سازمان در تحریم‌ها علیه ایران به شدت زیر سوال می‌رود.

اعضای فرشگرد به شدت از حمله نظامی آمریکا به ایران حمایت می‌کنند و هر گروهی که مخالف این دیدگاه باشد را وابسته به جمهوری اسلامی می‌خوانند.

در این نشست که با استقبال چندانی نیز رو به رو نشد، افرادی از جمله احمد باطبی، هوشنگ امیراحمدی و دیگر اعضای گروه فرشگرد حضور داشتند.

اخیراً احمد باطبی یکی از افراد شرکت‌کننده در این تظاهرات در توئیتی خبر از مسدودشدن حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلایل نامعلوم داد.

خبر بسته‌شدن حساب احمد باطبی را با اظهارات فرامرز دادرس از اعضای گارد شاهنشاهی و عنصر ضدانقلاب نمی‌توان بی‌ربط دانست و گفته می‌شود عده‌ای به دلیل حضور وی در تظاهراتی که با حمایت عربستان سعودی و منافقین صورت پذیرفته، اقدام به گزارش حساب کاربری وی نموده‌اند.

فرامرز دادرس نیز در یکی از پست‌های فیس‌بوکی خود با اشاره به برگزاری مراسم تظاهرات علیه نایاک، گفت: “گندش در آمد. پشت پرده تظاهرات چند روز پیش در واشنگتن علیه نایاک یا دقیقاً علیه تریتا پارسی، عربستان سعودی بود و عناصری از فرقه رجوی (مجاهد مخفی‌ها) سازماندهی آن را به عهده داشتند. هر چند در این تظاهرات سی یا چهل نفر بیشتر شرکت نکرده بودند ولی یک مشت از این آدمک‌ها با پول سعودی‌ها به تظاهرات رفته بودند. آدمک‌هایی چون باطبی، پرچی‌زاده و … بیکار و درآمدی ندارند و حتی پول سلمانی سر خود را ندارند.”

وی همچنین ادامه داد: “باند تبلیغاتی و سرکردگی این تظاهرات را علیرضا میبدی و حسن داعی (مجاهد مخفی) به عهده داشتند. چند نفر هم به نام نهضت رهایی ایران به سرکردگی فروتن و شاه‌ولایتی هم به نمایندگی از سلطنت‌طلبان در این کارزار! سعودی-رجوی فعال بودند. چند ساده‌لوح ایرانی هم فریب خوردند و سیاهی لشکر فرقه رجوی و سعودی‌ها شدند.”

اظهارات دادرس از این جهت که برگزاری چنین تظاهراتی با حمایت‌های مالی سعودی‌ها و گروهک تروریستی منافقین صورت می‌پذیرد، می‌تواند به واقعیت نزدیک باشد که در گذشته بارها اخباری منتشر شده که خود رضا پهلوی نیز از این حمایت‌های مالی و سیاسی بی‌بهره نبوده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme