https://telegram.me/empireoflies

تظاهرات ضد «ترامپ» در فرودگاه «دالاس واشنگتن»+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه اعتراضات مردم آمریکا به سیاست‌های نژادپرستانه و تبعیض‌آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور، معترضان این بار در فرودگاه بین‌المللی پایتخت آمریکا علیه ترامپ و فرمان اجرایی اصلاح شده وی در ارتباط با منع سفر مسلمانان شش کشور به آمریکا شعار دادند.

عصر روز گذشته تجمع اعتراض‌آمیز در فرودگاه دالاس واشنگتن برگزار شد و معترضان دست‌نوشته‌هایی به همراه داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود : «نه به تحریم، نه به دیوارکشی»

شرکت کنندگان در این تجمع که تحت تدابیر امنیتی شدید نیروهای پلیس آمریکا برگزار شد، به تصمیمات نژادپرستانه رئیس جمهور این کشور اعتراض کردند.

برخی از مسافرانی که وارد آمریکا می‌شدند پس از روبرو شدن به معترضان، دستان خود را به نشانه حمایت از آنها بالا می‌بردند.

یکی از شرکت کنندگان در این تجمع به خبرنگار تسنیم گفت :«من قبلا در منزلم، تظاهرات را از تلویزیون تماشا و با معترضان همراهی می‌کردم، اما امروز از منزل بیرون آمدم و این اولین بار است که من هم فعال مدنی شدم.».

وی افزود :«هر روز شمار بیشتری از مردم آمریکا مثل من از خانه‌های خود بیرون می‌آیند، چرا که دیگر سکوت در مقابل این همه خرابکاری درست نیست ».

مردی که همراه با همسر خود در حالی که پلاکاردهایی در دست داشتند، وارد این تجمع می‌شد، به خبرنگار تسنیم گفت : «آمریکا متعلق  به همه است و ما اینجا آمده‌ایم چون  از عاقبت کشور خود که با چنین مدیریت احمقانه همه چیز در حال نابود شدن است، می‌ترسیم و ما چنین آمریکایی را قبول نداریم و آمده‌‌ایم که حمایت خود را از مسلمانان و مهاجران و پناهندگان اعلام کنیم».

بر اساس فرمان جدید ترامپ، ورود اتباع کشورهای ایران، سودان، لیبی، سوریه، سومالی و لیبی به خاک آمریکا به مدت ۹۰ روز ممنوع شده است.

فرمان جدید رئیس‌جمهوری آمریکا قراربود از امروز- پنجشنبه گذشته اجرایی شود و پذیرش پناهجویان را نیز به مدت ۱۲۰ روز به حال تعلیق در آورده است.

انتهای پیام/تسنیم

اعتراضات مردم آمریکا به سیاست‌های نژادپرستانه رئیس جمهوری این کشور همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین این نوع تحرکات، معترضان در فرودگاه بین‌المللی واشنگتن تجمع کردند و علیه ترامپ شعار دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme