https://telegram.me/empireoflies
سایت سلطنت‌طلب کیهان لندن در گزارشی به حمایت و تبلیغ از تروریست‌های منافق پرداخت، و ربع پهلوی و مریم رجوی را به‌نوعی عامل پیروزی بر نظام خواند.

تطهیر تروریست‌های منافق توسط بازماندگان پهلوی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسلطنت‌طلبان همان کسانی هستند که در دوره‌ای همین گروهک منافقین را از طریق ساواک کنترل و با آن‌ها برخوردهای شدید داشتند، تعدادی از آن‌ها را به قتل رسانده و عده‌ای را هم زندانی کرده بودند و از آنها به عنوان گروهک مسلح و خرابکار نام می بردند.

با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر معادلات، این گروهک ادعای مالکیت انقلاب را مطرح کرد و زمانی که در تصاحب آن ناکام ماند رو به اقدامات مسلحانه و تروریستی علیه مردم و مقامات مظلوم نظام نوپای جمهوری اسلامی آورد و جنایات جلادگونه دهه ۶۰ را رقم زد.

اما در ادامه این خیانت و وطن‌فروشی‌ها منافقان که به سد آهنین مردم در برابر خود بر خورده بودند دست به خیانت علیه مردم و میهن خود برای صدام در جریان جنگ تحمیلی می‌زنند.

هرچند خیانت‌ها و جنایات این گروهک فرقه‌ای در این فراز نمی گنجد، اما کیهان لندن سایت وابسته به سلطنت طبان به‌تازگی به تطهیر تروریست‌های وطن‌فروش منافق، افتاده و برایشان تبلیغ می‌کند.

در قسمتی از این گزارش، جلادهای دهه ۶۰ چنین مطرح می‌شوند:
“پایداری و ماندگاری مجاهدین مثال‌زدنی است. آن‌ها ده سال در دوران اوج ترورهای پیش از انقلاب، دو تصفیه داخلی و فشار نیروهای امنیتی را پشت سر گذاشتند و بعد از انقلاب دو دوران تیرباران‌های فله‌ای ابتدای دهه شصت و انتهای دهه شصت و قتل‌عام در زندان‌ها، همزمان با مراحل پایانی جنگ ایران و عراق و هجوم نظامی مجاهدین به خاک ایران پس از اعلام آتش‌بس با عراق (عملیات فروغ جاویدان- عمیات مرصاد، مرداد ماه سال ۱۳۶۷) را تحمل کردند و باقی ماندند. در حال حاضر قدرت بسیج و تدارکات مجاهدین به‌تنهایی یک سر و گردن از مجموعه اپوزیسیون داخلی و خارجی جمهوری اسلامی بلندتر است. کمبود رضا پهلوی اهرمی است که با کمک آن بتواند نیروهای پراکنده‌ی همسو با خود را در داخل و خارج از ایران جلو براند.”

هرچند با قدری تأمل در گزارش فوق الذکر در می یابیم که سلطنت طلبان هم در این میان سنگ ربع پهلوی را به بهانه منافقین به سینه می زنند.

گفتنی است اتحاد نمایشی سلطنت‌طلبان و فرقه رجوی آشکارترین نشانه ضعف و شکست این گروه‌های متلاشی شده در اجرای اهداف شوم خودشان برای رسیدن به تنها هدف آن ها که دستیابی به قدرت در طی این سال‌ها بوده است، می باشد که بسیار قابل‌تأمل است و سابقه آنها نشان می دهد این تشنگان قدرت بازهم هم با یکدیگر دچار اختلاف خواهند شد و این نمایش را نمی توانند به پایان برسانند.

انتهای پیام/دیده‌بان

سایت سلطنت‌طلب کیهان لندن در گزارشی به حمایت و تبلیغ از تروریست‌های منافق پرداخت، و ربع پهلوی و مریم رجوی را به‌نوعی عامل پیروزی بر نظام خواند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme