https://telegram.me/empireoflies

تطهیر بهائیت با هدف ایجاد جنگ مذهبی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنیانگذار فرقه بابیه، سیدعلیمحمد شیرازی است. از آنجا که او در ابتدای دعوتش مدعی بابیت امام دوازدهم شیعه بود و خود را طریق ارتباط با امام زمان می‌دانست، ملقب به «باب» شد و پیروانش «بابیه» نامیده شدند. فرقه بهاییه، فرقه‌ای منشعب از فرقه بابیه است. بنیانگذار آیین بهاییت، میرزا حسینعلی نوری معروف به بهاءالله است و این آیین نیز نام خود را از همین لقب برگرفته است.پس از مرگ میرزا حسینعلی، پسر ارشد او عباس افندی (۱۲۶۰-۱۳۴۰ ق) ملقب به عبدالبهاء جانشین وی شد. پس از عبدالبهاء، شوقی افندی ملقب به شوقی ربانی فرزند ارشد دختر عبدالبهاء، بنابه وصیت عبدالبهاء جانشین وی شد.تشکیلات بهاییان که شوقی افندی به آن «نظم اداری امرالله» نام داد، زیر نظر مرکز اداری و روحانی بهاییان واقع در شهر حیفا (در فلسطین اشغالی) که به «بیت‌العدل اعظم الهی» موسوم است اداره می‌شود.

پس از مرگ شوقی، بهاییان به دودسته بهاییان ارتدکس (که بیشتر در هند، آمریکا و استرالیا ساکن هستند) و بهاییان بیت‌العدلی (غالب بهاییان امروزی را تشکیل می‌دهند) تقسیم شدند و تاکنون در زیر لوای رژیم صهیونیستی، انگلیس، آمریکا و سایر استعمارگران به حیات خود ادامه داده و با تبلیغات گسترده پیروان خویش را افزایش می‌دهند.

بهاییان موظف به نماز روزانه، روزه به مدت ۱۹ روز از طلوع تا غروب آفتاب (آخرین ماه سال) و زیارت یکی از اماکن مقدسه ایشان، شامل منزل سیدعلیمحمد باب در شیراز و منزل میرزا حسینعلی نوری در بغدادند. بهاییان همچنین به حضور در «ضیافات» موظفند که هر ۱۹ روز یک بار تشکیل می‌شود. از جمله آیین‌های بهاییت که مغایرت بین با شرع اسلام دارد، سنت ازدواج است که در این آیین ازدواج با محارم- جز زن پدر- بلااشکال است و هر کس می‌تواند با خواهر، خاله، عمه و… ازدواج کند. همچنین مساله حجاب نیز در این آیین کنار گذاشته شده است. قبله آنها نیز نه خانه خدا بلکه مقبره بهاءالله است.

رهبران بهاییت همواره بر جدایی دین از سیاست تأکید داشته و به دنبال آن، بر عدم پیوند بهاییت و بهاییان با جهان سیاست اصرار می‌ورزند.  عباس افندی بر آن بود که «بین قوای دینییه و سیاسیه تفکیک لازم است» و هم او گفته است «بهاییان به امور سیاسی تعلقی ندارند» و مهم‌تر از آن، از منظر وی، «میزان بهایی بودن و نبودن این است که هر کس در امور سیاسیه مداخله کند و خارج از وظیفه خویش حرفی زند یا حرکتی کند، همین برهان کافی است که بهایی نیست، دلیل دیگر نمی‌خواهد…

پیوند وثیق بهاییت با قدرت‌های استکباری دنیا و همکاری سران بهایی با قدرت‌طلبان جهانی، در جهت تامین اهداف خود پیروان این فرقه را به تقابل با نظام جمهوری اسلامی سوق داده است؛ اجازه فعالیت آزادانه به بیت‌العدل بهایی در فلسطین اشغالی و مدیریت سران بهایی در شبکه‌های ضد جمهوری اسلامی در خارج از کشور گواهی عیان در اثبات این مطلب است.

۲۰۱۶-۰۵-۲۱_۱۴-۲۲-۴۲

پس از دیدار چند روز قبل یکی از آقازاده ها با یکی از چهره‌های سرشناس بهائی و عکس یادگاری وی در زیر عکس عبد البها،  بسیاری از رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور از این فرصت استفاده نمودن تا مبانی اعتقادی این فرقه ضاله را بزک کنند و جمهوری اسلامی ایران را برای برخورد با مجرمان بهایی زیر سوال ببرند.

بی بی سی فارسی که تعهد دارد از این فرقه ضاله حمایت حداکثری نماید در مقالات مختلف بهائیان را باورمندان بر آرمان صلح‌خواهی دوست شیعیان و مسلمانان نامید!!!

۲۰۱۶-۰۵-۲۱_۱۴-۲۱-۴۲

نویسنده مقاله بی بی سی فارسی با حمله با اصل مترقی ولایت فقیه و حاکمیت قانون اساسی در ایران به در نهایت به این نتیجه می رسد که بهایی گری اکنون موضوعی فراگیر در جامعه ایرانی شده !! و نوشته:”گرچه می‌توان بهائیان را هم‌چنان سرکوب کرد، ولی «مسأله‌ بهائیت» دیگر سرکوب‌شدنی نیست. بهائیت به مسأله‌ای سخت‌جان و درگیر با ذهن و وجدان عمومی جامعه بدل گردیده است. دیگر نه می‌توان آیین بهائی را از بیخ و بُن برانداخت، نه سودای بیرون راندن همه شهروندان بهائی از ایران و تحمیل مهاجرت بر آنان در سر پروردنی است”

در روز های اخیر بسیاری از رسانه ها به بهانه دیدار فرزند هاشمی رفسنجانی با یکی از سران بهائیت در ایران سعی دارند تا موضوع بهائیت و مزدوری آنها برای اسرائیل را تطهیر نمایند و هدف نهایی این رسانه ها شکستن قبح ارتباط با این فرقه ضاله در ایران در اذهان عمومی و سپس استفاده حداکثری از پیروان این فرقه برای نفوذ و ایفای نقش ستون پنجم برای دشمنان اسلام است.

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme