https://telegram.me/empireoflies

تصورم این است که شما هم فیلم را ندیده‌اید+فیلم

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جام نیوز، ایمیل انتقادی مخاطب بی بی سی درباره اینکه نمی شود علیه حاتمی کیا و فیلم “چ” در ایران به دلیل بسته بودن فضا انتقاد کرد، از سوی مسعود بهنود پاسخ داده شد.

در این پیامک که در برنامه دیدبان بی بی سی فارسی (BBC Persian) خوانده شد، فرد مدعی، فیلم “چ” را روایتی تحریف شده از جریان تجزیه طلبانه کردستان عنوان کرده و مدعی شد در ایران نمی شود علیه حاتمی کیا حرفی زد و فیلم او را نقد کرد.

که مسعود بهنود با رد این ادعا پاسخ داد: ما اصولا نشریات را معرفی می کنیم. طبیعتا آنچه در آن نشریه هست را می گوئیم. مهرنامه مدعی است که در جستجوی حقیقت برآمده. ما هم که فیلم را ندیدیم، تصور می کنم که ایشان نیز فیلم را ندیده، این حرف هم که در داخل ایران نمی شود علیه حاتمی کیا و فیلم او حرفی زد و نوشت این حرف هم به استناد نوشته مجله مهرنامه خیلی بنظرم دقیق نیست.

بخاطر اینکه در روزنامه ها و رسانه های فارسی علیه این فیلم و حاتمی کیا و چهره ای که از چمران داده، خیلی نوشته شده است، اتفاقا بعضی از همین زاویه ای که آقای سیدی می گوید نوشته اند مخصوصا اینکه انتقاد شده است. بنابراین اگر آدم به مجموعه اینها از دور هم مثل ما بنگرد و بگوید که در جستجوی حقیقت برآمده خیلی هم دور از ذهن نیست بهر حال مقصود ما داوری نسیت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

 1. سلام
  واقعا خسته نباشید
  ماشاا.. کار شما خیلی گسترده و وسیع است
  اجرتون عندالله
  درضمن بنده شما رو لینک کردم
  و اگر دوست داشتید یک سری هم به بنده بزنید و نظر دهید
  ممنونم
  یاعلی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme