https://telegram.me/empireoflies

تصاویر سربازان ارتش اسرائیلی که پوشک می‌پوشند!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، مطالعه دقیق تاریخ نیم قرن گذشته نشان می دهد که صهیونیست ها همواره ترسو ترین انسان های روی زمین بوده اند به ویژه هنگامی که در برابر مجاهدان و مبارزان گروه های مقاومتی از جمله حزب الله لبنان، جنبش جهاد اسلامی، جنبش حماس، جنبش فتح و غیره قرار می گیرند.

حتی بسیاری از اظهار نظرهای مقامات مختلف سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی این مسأله را ثابت کرده و این موضوع همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های مقامات صهیونیستی در نبردهای مختلف بوده است.

برای نمونه در آمارهایی که در جنگ های مختلف توسط رسانه های صهیونیستی منتشر می شود، علاوه بر تعداد کشته شدگان و زخمی ها، همواره تعداد افرادی که “ترسیده” و یا “وحشت زده” شده اند را نیز جزو زخمی ها به حساب می آورند.

در همین راستا تصاویری نیز از برخی سربازان ارتش صهیونیستی در نبرد اخیرشان با گروه های مقاومت فلسطینی منتشر شده که نشان دهنده این وحشت سربازان بزدل صهیونیستی است.

در این تصاویر همانطور که مشاهده می شود، سربازان صهیونیستی از ترس خرابکاری و کثیف کردن خود هنگام درگیری ها، قبل از حضور در میدان نبرد پوشک می پوشند.

این تصاویر به سرعت در فضای مجازی جهان منتشر شده و به طور گسترده مورد تمسخر کاربران قرار گرفته است. بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که از این پس بجای لفظ “ارتش اسرائیلی” قصد دارند از “لفظ پوشکی” استفاده کنند.

انتهای پیا/شیعه آنلاین

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از این به بعد تبلیغات مای بیبی و امثال این ها را با عکس ارتش اسرائیلی یا به قولی ارتش پوشکی خواهید دید، «آنهایی که نم نزده اند.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme