https://telegram.me/empireoflies

تشکیک در انتخابات؛ گزینه دوم روی میز

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:بی بی سی فارسی یک روز بعد از انتخابات در ایران و انتشار آمار از تعداد آرای لیست های مختلف به صورت مداوم بر این نکته تاکید می کند که کمپینی که برای تحریم برخی چهره ها در انتخابات خبرگان راه اندازی کرده بود در تهران شکست خورده است .این شکست آنقدر سنگین و غیر قابل پنهان بوده که رسانه ای مثل بی بی سی که عموما سعی می کند شکست های خود را پنهان یا پیروزی تلقی کند هم به این شکست مفتضحانه اعتراف می کند و تمامی کارشناسان و مخاطبین برنامه های مختلف بی بی سی با این که هنوز سی درصد آرا شمارش شده به شکست خود اعتراف می کنند .

لازم به یاد آوریست هفته گذشته رسانه های ضد انقلاب با همراهی برخی از بازوی رسانه ای خود در داخل کشور و برخی از فراریان تجدید نظر طلب برای ملت ایران نسخه  پیچیدند و آنها را به تحریم برخی کاندیدا ها دعوت کردند .به عنوان مثال  اکبر گنجی که در آمریکا ساکن است در مقاله ای گفته بود  هدف اصلی در تهران باید حذف  سه نفر باشد یعنی آیت الله جنتی، یزدی و مصباح یزدی و در خراسان، حذف آیت الله علم الهدی و مهدی سعیدی، در مازندران حذف صادق لاریجانی، در کرمان احمد خاتمی.تحلیل این افراد و همچنین تجدید نظر طلبانی که در رسانه های بیگانه مشغول وطن فروشی هستند این بود که برغم رد صلاحیت های گسترده در خبرگان باز هم می توان اقلیتی تاثیر گذار در  مجلس خبرگان  تعیین نمود .

همچنین در اقدامی جالب در بی بی سی فارسی حسین باستانی تحلیلگر ارشد این شبکه در یک تحلیل ساده آماری بر اساس تعداد رای دهندگان تهرانی به این نتیجه رسید که اگر ۴۰ درصد از طرفداران رئیس جمهور فعلی در تهران به فهرست مشترک هاشمی و روحانی را بدهند که در آن فهرست نام این سه تن وجود ندارد آنگاه این سه نفر با قرار گرفتن در جایگاه ۱۷،۱۸،۱۹ در تهران عملا از راه یابی به مجلس خبرگان باز می مانند. البته این رسانه در روز های پایانی هفته گذشته به اشتباه استراتژیک خود پی برد ولی دیگر کار از کار گذشته بود و طبل رسوایی بی بی سی به صدا در آمده بود .

در ادامه این سناریو اکنون ضد انقلاب به تشکیک در انتخابات روی آورده و در برخی از خبر ها نشانه هایی از این تاکتیک نخ نما شده پیدا می شود .سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اولین موضع گیری پیرامون انتخابات ایران اعلام کرده انتخابات ایران باید شفاف باشد. مردم ایران باید آزادانه عقاید خود را بیان کنند!

جالب اینکه این شخصیت ها تا قبل انتخابات که رویای پیروزی را در ذهن خود مرور می کردند هیچ گونه اضهار نظری در خصوص انتخابات ایران نمی کردند ولی به محض مسجل شدن شکست غربگرایان در این انتخابات اکنون دم از تقلب در انتخابات می زنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme