https://telegram.me/empireoflies

تشکیل گروه جدید ضدانقلاب با دلارهای نفتی !

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ایامی که بسیاری از گروه‌های ضدانقلاب به‌طور علنی یا غیرآشکار از فعالیت سیاسی علیه نظام حاکم بر ایران کنار کشیده یا در حد ابراز وجود فعال هستند، در روزهای گذشته جمعی از عناصر ضدانقلاب که اکثراً وابسته به جریانات تجزیه‌طلبی و قومیت‌گرا هستند، با حمایت دولت آلمان در شهر کلن نشستی برگزار کرده و گروهی موسوم به «شورای دموکراسی‌خواهان ایران» را تشکیل دادند.

این خبر نخستین بار توسط شبکه سعودی العربیه انتشار یافت و از حامیان این گروه ضدانقلاب پرده برداشت. بر اساس خبر واصله، گروهک‌هایی مانند «جبهه دمکراتیک ایران»، «حزب کومله کردستان ایران»، «حزب تضامن دمکراتیک اهواز»، «کانون فرهنگی سیاسی آذربایجان»، «حزب دمکرات کردستان»، «حزب مردم بلوچستان»، «کانون فرهنگی سیاسی ترکمن»، «جبهه متحد بلوچستان»، «حزب اتحاد بختیاری و لورستان» در شورای مذکور عضو هستند که همانطور که از نامشان مشخص است، همگی مربوط به گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا می‌باشند که دست بسیاری از آنان به خون ملت ایران آلوده است.

در سالهای گذشته هم گروه‌های مانند «شورای ملی ایران» توسط جمعی از گروه‌های ضدانقلاب و بخصوص سلطنت‌طلبان به سرکردگی «ربع پهلوی» تشکیل شده بود که پس از چند سال ناکامی در رسیده به اهدافش، عملاً ناکارآمد شده و وجودش با تعطیلی‌اش تفاوتی ندارد.

با وضعیت موجود بین گروه‌های اپوزیسیون و شکاف بین آنها که هر روز بیشتر می‌شود، و تحولات اخیر در منطقه غرب آسیا و دشمنی‌های رژیم سعودی با ملت ایران، بسیار محتمل است که این تجمع اخیر گروه‌های تجزیه‌طلب و سکولار هم با حمایت رژیم سعودی شکل گرفته باشد.

جدا از این مسائل، گروهک‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا که خود را حامی قومیت‌های مختلف ایران می‌دانند با وجود آنکه در هفته‌های اخیر مردم استان کرمانشاه که اکثراً کُرد هستند، با حادثه زلزله مواجه شده‌اند، اما به‌جای کمک به این افراد آسیب‌دیده و رنج‌کشیده و حتی ارسال یک پیام تسلیت، در پی بازی‌های کثیف سیاسی خود با حمایت بیگانگان هستند.

هرچند که از این دلالان سیاسی نباید بیش از این انتظار و توقع داشت که به مردم مناطق زلزله‌زده کمک کنند، در شرایطی در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر سرقت بخشی از محموله کمک‌های مردمی به مناطقه زلزله‌زده استان کرمانشاه، توسط عوامل این گروه‌های ضدانقلاب منتشر شده است.

با وجود سابقه گروه‌ها و جریانات ضدانقلاب، بعید نیست تا پیش‌بینی برخی از رسانه‌های اپوزیسیون محقق شود و تا چندی دیگر شاهد اختلافات داخلی در این ائتلاف اپوزیسیون مانند سرنوشت «شورای ملی ایران» باشیم و فروپاشی آن را ببینیم. تا آن زمان عناصر اپوزیسیون حاضر در اینگونه جریانات ضدانقلاب فرصت دارند تا از دلارهای نفتی حامیانشان نهایت استفاده را ببرند.

گزارش العربیه از نشست گروهی از عناصر ضدانقلاب موسوم به «شورای دموکراسی‌خواهان ایران»

 

انتهای متن/

در ایامی که بسیاری از گروه‌های ضدانقلاب به‌طور علنی یا غیرآشکار از فعالیت سیاسی علیه نظام حاکم بر ایران کنار کشیده یا در حد ابراز وجود فعال هستند، در روزهای گذشته جمعی از عناصر ضدانقلاب که اکثراً وابسته به جریانات تجزیه‌طلبی و قومیت‌گرا هستند، با حمایت دولت آلمان در شهر کلن نشستی برگزار کرده و گروهی موسوم به «شورای دموکراسی‌خواهان ایران» را تشکیل دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme