https://telegram.me/empireoflies

تشکر وزارت اطلاعات از قانونمداری مردم

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه‌ها و رسانه‌های اپوزیسیون و وابسته به دشمنان ملت ایران، در ماه‌های گذشته با تبلیغات گسترده، به خیال خود سعی نمودند با فراخوان مردم ایران برای حضور در تجمع موهوم «روز کوروش» در روز هفتم آبان امسال، از یک مکان تاریخی و باستانی در جهت اهداف سیاسی و ضدامنیتی خود سوءاستفاده کنند.

به گفته برخی از منابع، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب و در راس آنها اعضای فرقه منافقین، با سوءاستفاده از حضور هزاران نفر در تجمع مذکور، در پی ریختن خون و شهیدسازی مانند سال ۸۸ بودند و می‌کوشیدند با کمک رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، نظام جمهوری‌اسلامی را متهم به برخورد تند و کشتن برخی افراد در تجمع مذکور کنند. اما با تدابیر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی، و هوشیاری و قانونگرایی مردم ایران، این نقشه شوم ناکام ماند و دشمنان ملت ایران نتوانستند به اهداف نامبارکشان برسند.

در پی آگاهی و همکاری آحاد مردم با دستگاه‌های امنیتی، وزارت اطلاعات جمهوری‌اسلامی، با انتشار بیانیه‌ای از همه مردم به‌سبب قانون‌مداری و همکاری در برقرار امنیت و خنثی کردن توطئه شوم دشمنان ملت ایران تشکر کرد. در این بیانیه کوتاه آمده است: “هموطن گرامی، از هوشیاری و قانونمداری شما در توجه به هشدارهای دلسوزانه خادمان خود که موجب پیشگیری از سوء استفاده دشمنان شد سپاسگزاری می گردد.ستاد خبری وزارت اطلاعات.”

انتهای پیام/

 

گروه‌ها و رسانه‌های اپوزیسیون و وابسته به دشمنان ملت ایران، در ماه‌های گذشته با تبلیغات بسیار، سعی کردند با فراخوان مردم ایران برای حضور در تجمع موهوم «روز کوروش» از یک مکان تاریخی و باستانی در جهت اهداف سیاسی و ضدامنیتی سوءاستفاده کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.68 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme