https://telegram.me/empireoflies

تشکر ضدانقلاب از رژیم کودک‌کش!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه که سبب کشته شده صدها نفر از هموطنانمان شد، بسیاری از شخصیت‌ها داخلی و خارجی با ملت ایران و بخصوص خانواده‌های داغ‌دار ابراز همدردی کردند.

در این میان، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با هدف موجه نشان داده رژیم اسرائیل و فریب افکار عمومی، ادعا کرد که اسرائیل حاضر است از طریق صلیب‌سرخ جهانی کمک‌های خود را به مردم مناطق زلزله‌زده در ایران و عراق ارسال کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حالی از کمک به مردم ایران سخن گفت که در بخشی دیگر از سخنانش، ایران را به حمایت از تروریست متهم کرد و گفت: “… ما باید با یکدیگر علیه تهاجم ایران و تسلیحات هسته‌ای (!) این کشور بایستیم. اگر با هم باشیم موفق خواهیم بود. اما اگر در مقابل ایران تنها باشیم و گزینه دیگری نباشد اسرائیل به تنهایی علیه ایران اقدام خواهد کرد تا به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند …”

نتانیاهو در ادامه سخنانش مدعی شد که ایدئولوژی انقلاب اسلامی ملت ایران در پی تسخیر جهان است و افزود: “ایران تنش و بحران را به کل خاورمیانه گسترش داده است، در یمن، در عراق، سوریه و لبنان …”

سخنان ضدایرانی این مقام اسرائیلی با استقبال بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و برخی گروه‌های ضدانقلاب مواجه شد و آنها تلاش کردند از رژیم غاصب صهیونیستی چهره‌ای انسان‌دوست و حقوق‌بشری ارائه دهند که هیچگاه در پی دشمنی با کشورهای اسلامی و بخصوص ایران نبوده است.

این در حالیست که رژیم صهیونیستی در سالهای پیش و پس از انقلاب اسلامی بارها علیه ایران اسلامی دست به اقدامات مختلفی شده و تنها در سالهای اخیر دست داشتن سرویس‌های جاسوسی این رژیم در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران قابل فراموشی نیست. همچنین حمایت این رژیم از تروریست‌های حاضر در کشورهای منطقه غرب آسیا و درمان آنها نشانه‌ای دیگر از دشمنی اسرائیل با ملت‌های اسلامی منطقه است. غیر از این جنایات صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی، رژیمی که منازل مردم فلسطین را بر سرآنها خراب کرده و آنان را آواره می‌کند و افراد بی‌گناه را می‌کشد، چطور می‌تواند در ادعای خود مبنی بر کمک به زلزله‌زدگان غرب ایران صادق باشد؟

 

انتهای متن/

پس از وقوع زلزله اخیر در استان کرمانشاه که سبب کشته شده صدها نفر از هموطنانمان شد، بسیاری از شخصیت‌ها داخلی و خارجی با ملت ایران و بخصوص خانواده‌های داغ‌دار ابراز همدردی کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme