https://telegram.me/empireoflies
نیویورک تایمز در صفحه اینستاگرام خود از افزایش خشونت‌های خانگی در انگلیس در پی اعمال محدودیت های ناشی از کرونا خبر داد.

تشدید بحرانِ افزایش خشونت‌های خانگی در انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدست کم ۲۶ زن و دختر در بحبوحه اعمال منع رفت و آمد به دلیل شیوع کرونا در انگلیس کشته شده اند و عده‌ای دیگر نیز با شکنجه گران خود در یک محیط بسته گیرافتاده اند.

نیویورک تایمز در این گزارش نوشت: این درحالی است که تماس‌ها برای حمایت اضطراری از این افراد تاحد زیادی بدون پاسخ باقی مانده است.

دولت انگلیس پس از قصور در توجه به هشدار‌های اولیه مبنی بر افزایش خشونت خانگی در دوران قرنطینه کرونا، همچنان با گذشت بیش از چهار ماه در پاسخگویی مناسب به این بحران با مشکل مواجه است. پیامد‌های این شرایط برای قربانیان گیرافتاده با کسانی که آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند، فاجعه بار بوده است. در ماه اول پس از منع رفت و آمد که از اواخر مارس شروع شد، ۱۶ زن و دختر در قتل‌های خانگی مشکوک کشته شدند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از سه برابر افزایش نشان می‌دهد.

 

دست کم ۱۰ زن و دختر در دو ماه پس از مارس نیز کشته شده اند. مسن‌ترین قربانی زنی ۸۲ ساله است و جوان‌ترین آن‌ها دختری دو ساله و خواهر چهار ساله اش است که به همراه مادرش قربانی خشونت شدند.

تماس‌های اضطراری با اورژانس اجتماعی در انگلیس رو به افزایش است. موسسات خیریه این کشور نیز مملو از افراد نیازمند شده‌اند و قادر به پاسخگویی به تقاضا‌های بیشتر نیستند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme