https://telegram.me/empireoflies

تشدید «اسلام‌هراسی» در آمریکا پس از انتشار تصویر سجده مسلمانان در ساحل فلوریدا+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا عکس گروهی از مسلمانان در ساحل منطقه «واکولا» در ایالت فلوریدای آمریکا منتشر شده که نشان می دهد این افراد مشغول عبادت و خواندن نماز هستند.

انتشار این عکس توسط یک سیاستمدار جمهوریخواه در شبکه های مجازی موجب شد تا گروهی از مقامات و ساکنان محلی واکنش های تند و توهین آمیز به این مسئله داشته باشند تا جایی که در جلسه شورای دولتی این منطقه، برخی از سیاستمداران، این افراد با بیماران روانی و مجرمان مقایسه کردند.

تشدید اسلام هراسی در فیلم های هالیوودی نیز موجب شده تا برخی از ساکنان محلی با الهام از صحنه های فیلم های ضد اسلامی، این عکس را «ترسناک» توصیف کنند.

یک مجری رادیو محلی نیز در همین رابطه این افراد را با نظامیان مقایسه کرد و مدعی شد آنها آمدند تا سرزمینشان را تصرف کنند.

با این حال، برخی دیگر از سیاستمداران این منطقه نیز به دفاع از مسلمانان پرداخته و اعلام کردند آنها برای دهه های متمادی با صلح و آرامش در فلوریدا زندگی کرده و مالیات می دهند.

«اسلام‌هراسی» یا همان «اسلام فوبیا» (Islamophobia) که پس از حادثه یازده سپتامبر در آمریکا تشدید شده، موجب ایجاد نگرش منفی نسبت به مسلمانان شده است.

انتهای پیام/فارس

افزایش موج اسلام هراسی در آمریکا موجب شده تا انتشار تصویر سجده گروهی از مسلمانان در ساحل فلوریدای آمریکا، خشم و واکنش گروهی از مقامات و ساکنان محلی را همراه داشته باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme