https://telegram.me/empireoflies

تشبیه امیر‌عباس فخرآور به الاغ توسط ضد انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اختلافات پیش آمده در طیف سلطنت طلبان چنان بالا گرفته که هر روز یک بحران جدید توسط اطرافیان شاهزاده و دیگر سلطنت طلبان به وجود می آید.

درگیری ها بر سر رهبری سلطنت طلبان که خود را گروه مرجع در بین اپوزیسیون می دانند و درگیری هایی که با دیگر جبهه های ضد انقلاب مثل منافقین در خارج کشور دارند باعث شده هر روز یک نفر از یک جایی در اروپا یا آمریکا خود را رهبر جدید این طیف از ضد انقلاب بداند یک بار امید دانا از سوئد ادعای رهبری دارد و روز دیگر سعید شمیرانی و اخیرا هم که شهرام همایون ادعاهایی را در خصوص به دست گرفتن رهبری این طیف مفلوک ضد انقلاب مطرح کرده است.

هم چنین بعد از این که شورای ملی ایران که سال ها رضا پهلوی و همراهانش برای آن عرق ریختند یک سال بعد از شروع به کار در سراشیبی سقوط قرار گرفت و چندی پیش صدای میخ های تابوتش به گوش رسید و دفتر سیاسیش منحل شد هم اکنون شنیده می شود که برخی از تلویزیون های وابسته به رضا پهلوی و شورای ملی در حال تعطیل شدن هستند.

از جمله شبکه های اندیشه و افق ایران در آستانه تعطیلی هستند از طرفی انتشارات شرکت کتاب با قدمتی قریب به ۳۰ سال چندی پیش اعلام ورشکستگی کرد و چند وقت دیگر بخشی از آن تعطیل خواهد شد.

برخی از سلطنت طلبان مخالف با رضا پهلوی بر این اعتقادند که انتشار کتاب رفیق آیت الله که امیر عباس فخر آور مولف آن است توسط این انتشارات باعث شده که حمایت مالی شازده پهلوی از این انتشارات برداشته شود و این انتشارات در سراشیبی سقوط قرار بگیرد.

اخیرا هم امیر عباس فخر آور در برنامه زنده شبکه پارس فرح پهلوی را عامل اصلی عدم تبلیغ کتاب خود در شبکه های فارسی زبان دانست که موجی از تهاجم سلطنت طلبان به وی را در بر داشت.

وی هم چنین در برنامه زنده فیس بوکی خود در هفته گذشته ابعاد دیگری از دخالت فرح پهلوی را در جلوگیری از انتشار کتابش در میان علاقه مندان خود را افشا نمود.

ظاهرا بخشی از کتاب فخر آور که قبلا بی اعتباری اش را در امپراتوری دروغ بارها با اسناد متقن اثبات کرده بودیم در خصوص ارتباط فرح پهلوی با سرویس جاسوسی شوروی سابق است که به مزاج علیا حضرت پهلوی و بیوه شاه ملعون خوش نیامده است.

یکی دیگر از ضد انقلاب خارج کشور که بار ها از طرف سلطنت طلبان به خیانت متهم شده اخیرا در پست فیس بوکی خود با اشاره به فلاکت این روز های سلطنت طلبان و تف سربالای آنها یعنی امیر عباس فخر آور وی را همچون الاغ ملانصرالدین برای سلطنت طلبان دانسته که روزی برای تعمیر سقف خانه ملا با مصالح لازم به پشت بام برده شده بود و وقتی نوانست دوباره از پله ها به پایین بیاید با بالا پایین پریدن های مداوم  سقف خانه مولا را سوراخ کرده و با تخریب سقف به پایین سقوط می کند و خود الاغ هم کشته می شود.

پیمان عارف حکایت فخر آور و سلطنت طلبان را هم چون الاغی مولا نصر الدین می داند که زمانی سلطنت طلبان به وی پرو بال دادند تا بالا بیای و حالا که بر بلندای شهرت ایستاده هم خود و هم حامیان سابقش را به دره تباهی می کشاند.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme