https://telegram.me/empireoflies

تشبیه اردوغان‌ به‌ هیتلر دررسانه‌های‌ آلمان +عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از باشگاه خبرنگاران، نشریات آلمانی با انتشار تصاویر و تحلیل هایی از «رجب طیب اردوغان» نخست وزیر ترکیه او را به هیتلر تشبیه کردند.

به گزارش رسانه های ترکیه، پر تیراژترین روزنامه آلمان «Frankfurter Algemayne» با انتشار تصویری از اردوغان در برابر آن درود مخصوص به آلمانی‌های نازی در دوره جنگ جهانی دوم را که در برابر هیتلر به کار می‌بردند را نوشته است.

هم‌چنین نشریه شناخته شده اشپیگل این کشور نیز در شماره اخیر خود به ارائه گزارش و تحلیل‌های ویژه‌ای از برنامه و رفتارهای اردوغان پرداخته است.

پس از حادثه معدن سوما در ترکیه نشریات آلمان به سرکردگی نشریه اشپیگل به ارائه تحلیل‌ها و یادداشت‌های جالب و گاه توهین آمیزی علیه اردوغان اقدام کرده‌اند.

به عنوان مثال نشریه اشپیگل مقاله‌ای با عنوان «تا جهنم خواهی رفت» را در مورد اردوغان منتشر کرده است. این نشریه با ترجمه مقاله به ترکی این مقاله را در سایت اصلی خود نیز منتشر کرده است.

در حادثه معدن سوما که ۳۰۱ نفر جان خود را از دست دادند انتشار تصویر رفتار وحشیانه یکی از مقامات نخست وزیری ترکیه با تظاهرکننده‌ای که یکی از بستگان خود را در این حادثه از دست داد وجهه ترکیه را مخدوش کرد.

این تصویر مشاور نخست وزیری ترکیه را در حال لگد زدن به تظاهرکننده ای نشان می‌دهد که محافظان نخست وزیری وی را بر زمین انداخته‌اند. این حادثه در شهر سوما و همزمان با دیدار اردوغان نخست وزیر ترکیه از این شهر روی داد.

بسیاری از رسانه ها و روزنامه های انگلیس، آلمان، سوئیس و دیگر کشورهای اروپایی هشدار داده اند که وقایع اخیر می‌تواند تاثیر منفی بر جایگاه سیاسی رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه داشته باشد. نباید فراموش کرد که این تحولات در اوضاعی روی می‌دهد که اردوغان خود را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه آماده می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme