https://telegram.me/empireoflies
چه تقارن جالبی، درست همزمان با روز ملی حجاب و عفاف، یک رسانه اروپایی به حضور بانوان محجبه در المپیک تابستانی ریو اشاره کرده است.

تسخیر ورزش بانوان توسط زنان محجبه به روایت یک رسانه اروپایی+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چه تقارن جالبی، درست همزمان با روز ملی حجاب و عفاف، یک رسانه اروپایی به حضور بانوان محجبه در المپیک تابستانی ریو اشاره کرده است.

این بار همزمان با روز حجاب و عفاف اتفاق جالبی رخ داده است. یک رسانه اروپایی در این روز گزارشی منتشر کرده از حضور بانوان محجبه در المپیک ریو ۲۰۱۶ و زهرا نعمتی پرچمدار کاروان ایران و ابتهاج محمد، دختر شمشیرباز آمریکایی را مثال زده است.

در بخشی از این گزارش که در رسانه های ورزشی هلند منتشر شده و البته منبع آن پایگاه خبری المپیک هلند (المپیاد تابستانی سی و یکم) است، آمده: ورزشکاران ایرانی این بار با پرچمداری یک بانوی محجبه که در رقابت های تیراندازی المپیک و پارالمپیک شرکت می کند تا الگوی تمام زنان دنیا باشد که بدانند هیچ چیز جلودار تلاش و کوشش آنها برای رسیدن به هدف نخواهد بود، در ریو رژه می روند و البته غیر از زهرا نعمتی که الان در ایران یک قهرمان ملی است و مردم ایران حتی بدون مدال المپیک هم او را دوست دارند، سایر بانوان ایرانی هم با حجاب در رقابتها شرکت می کنند.

البته آنها تنها نیستند و بانوان مصری و عربستانی و اماراتی هم پوشش اسلامی را رعایت خواهند کرد اما از همه جالب تر حضور یک بانوی سی ساله آمریکایی به نام ابتهاج محمد است. شمشیربازی که با پوشش اسلامی و حجاب مسابقه می دهد. ابتهاج می گوید با افتخار زیر کلاه شمشیربازی اش حجاب خواهد داشت تا نماینده خوبی برای بانوان مسلمان سراسر جهان باشد.

در این گزارش آمده است ورزشکاران با حجاب با ملیت های مختلف در حال تسخیر جهان ورزش هستند.

انتهای پیام/دانا

چه تقارن جالبی، درست همزمان با روز ملی حجاب و عفاف، یک رسانه اروپایی به حضور بانوان محجبه در المپیک تابستانی ریو اشاره کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme