https://telegram.me/empireoflies

تریبون VOA در اختیار قاتلان ملت ایران قرار گرفت

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که در گذشته هدف از وجود خود را انتشار آزاد و بدون جهت‌گیری اخبار عنوان می‌کردند، اکنون رسما به تریبون دشمنان ملت ایران تبدیل شده‌اند.

تلویزیون «صدای آمریکا» با آنهمه عملکرد ضدایرانی، همواره خود را رسانه‌ای حرفه‌ای(!) برای بازتاب نظرات افرادی دانست که صدایشان در ایران شنیده نمی‌شود! اما این رسانه وابسته به دولت آمریکا، اکنون تریبون خود را در اختیار گروهی قرار می‌دهد که بدنام‌ترین گروه و فرقه در بین مردم ایران است و همه ایرانیان با هر گرایش فکری و اعتقادی از این گروهک متنفر هستند.

بخش فارسی VOA در ایام حضور رئیس جمهور ایران در آمریکا، به پوشش گسترده تجمع مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی و بخصوص عناصر عجیرشده وابسته به گروهک تروریستی منافقین شدند؛ گروهکی که دستش به‌طور مستقیم و غیرمستقیم به خون بیش از هفده هزار ایران آغشته است و هنوز به خیانت‌هایش با افتخار ادامه می‌دهد.

با این حال، «صدای آمریکا» در بازتاب تجمع عناصر و مزدورانِ غیرایرانی گروهک تروریستی منافقین در نیویورک، نوشت: “… ایرانیان معترض که به همت سازمان جوامع ایرانیان آمریکا در برابر مقر سازمان ملل متحد و در اعتراض به سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل حاضر شده بودند، خواستار شنیدن خواسته شان در بین جهانیان هستند و آن تغییر رژیم جمهوری اسلامی در ایران است. این گروه همچنین به ادامه اعدام‌ها در ایران اعتراض داشته و خواستار ایجاد یک نهاد بین‌المللی برای رسیدگی به اعدام‌های مخالفان نظام جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۷ بودند.”

در این تجمع «جان بولتن» دیپلمات تندرو و ضدایرانیِ آمریکایی، با توهین به ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، کشورمان را حامی تروریست معرفی کرد و به مقایسه ایران با کشور کره‌شمالی پرداخت. به گفته این سیاستمدار ضدایرانی، وقت آن رسیده است که مقابله جدی با تهدیدات(!) جمهوری اسلامی ایران در سیاست رسمی آمریکا قرار گیرد و گفت: “… زمان کوتاه است. شعار من این است که جمهوری اسلامی نباید به چهلمین سالگرد تاسسیش برسد. به نظرم این باید به سیاست رسمی دولت تبدیل شود.”

در حالی «صدای آمریکا» به رپورتاژ آگهی برای گروهک تروریستی منافقین پرداخت و تجمع ساختگی‌شان را پوشش داد که تاکنون هیچگاه به جنایات این گروهک داعشی‌صفت در حق مردم ایران نپرداخته است. بعید نیست عوامل این رسانه آمریکایی پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه آمریکا، پیوندهای خود با تروریست‌های منافقین را گسترش داده و رسما به تریبون این جنایتکاران تبدیل شده باشند.

انتهای متن/

بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که در گذشته هدف از وجود خود را انتشار آزاد و بدون جهت‌گیری اخبار عنوان می‌کردند، اکنون رسما به تریبون دشمنان ملت ایران تبدیل شده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme