https://telegram.me/empireoflies

تریبون BBC در اختیار تجزیه‌طلبان قرار گرفت + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از ابتدای تاسیسشان، یکی از اهداف مهم و اصلی خود این تفرقه و حمایت از گروه‌های قوم‌گرا و تجزیه‌طلبان قرار داده‌اند، تا از این طریق به جمهوری‌اسلامی فشار آورده و سبب ایجاد ناامنی و اغتشاشات شوند.

شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» یکی از این شبکه‌های غربی است که به دشمنی تاریخی با ملت ایران معروف است؛ هنوز ملت ایران نقش موثر این شبکه در وقوع کودتای ضدمردمی ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را از یاد نبرده است.

رژیم سلطنتی انگلستان پس از قرن‌های استعمارگری مستقیم در کشورهای مختلف، اکنون نیز دست از خوی استعماری و تلاش برای تجزیه کشورهای منطقه برنداشته است. انگلیس در دهه‌های اخیر با استفاده از ابزار رسانه‌ای اهداف شوم سیاسی خود را دنبال می‌کند که در این میان رادیو و تلویزیون «بی‌بی‌سی» مهمترین آنها است.

طی سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸، «بی‌بی‌سی فارسی» به دفعات از گروهک‌های تجزیه‌طلب و سران آنها به‌طور علنی حمایت و تریبون خود را در اختیار آنها قرار داده است. این شبکه انگلیسی که ارتباط نزدیکی نیز با سرویس‌های جاسوسی دارد، در این مدت به بهانه جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان، تریبون خود را در اختیار سران گروه‌های تجزیه‌طلب شرق و غرب و جنوب کشور قرار داده و به جانبداری از آنها پرداخت است.

در حالی که رسانه رویاه‌پیر مدعی بی‌طرفی است، اما این رسانه وابسته به رژیم سلطنتی این کشور در تلاش برای تحریک قومیت‌ها به جدایی‌طلبی، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

عمدتاً هنگامی که «بی‌بی‌سی فارسی» به دنبال جلب توجه مخاطبینش در موضوعی خاص است، در برنامه‌های تحلیلی مانند «پرگار»، «صفحه۲»، «به عبارت دیگر»، «نوبت شما» و «۶۰ دقیقه» به آنها می‌پردازد. در این راستا، در برنامه اخیر «صفحه آخر»، با دعوت از تعدادی از عناصر پان‌ترکیسم و تجزیه‌طلب، با دروغ‌گویی و سیاه‌نمایی درباره وضعیت اقوام مختلف کشورمان، بدون اشاره به اینکه بسیاری از سران جمهوری‌اسلامی از اقوام مختلف بخصوص ترک‌ها و آذری‌زبانها هستند، ادعا شد که نظام اسلامی حقوق اقوام مختلف را رعایت نمی‌کند!

دانلود

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از ابتدای تاسیسشان، یکی از اهداف مهم و اصلی خود این تفرقه و حمایت از گروه‌های قوم‌گرا و تجزیه‌طلبان قرار داده‌اند، تا از این طریق به جمهوری‌اسلامی فشار آورده و سبب ایجاد ناامنی و اغتشاشات شوند. شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» یکی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme