https://telegram.me/empireoflies
منافقین و «صدای آمریکا»

تریبون «صدای آمریکا» در دست منافقین!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در جریان برگزاری گردهمایی سالانه گروهک تروریستی منافقین که بار دیگر با حمایت دولت منافق‌پرور فرانسه در پاریس انجام شد، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص آنهایی که نانخور دولت‌آمریکا و رژیم سعودی هستند سنگ‌تمام گذاشتند و این گردهمایی کذایی را پوشش ویژه‌ای دادند.

در گردهمایی مذکور که بر اساس تصاویر منتشر شده بیشتر حاضران شامل توریست‌ها و مهاجران غیرایرانیِ حاضر در فرانسه بوده و بسیاری در قبال دریافت پول در این مراسم شرکت کرده بودند، شبکه‌های دولتی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و بخصوص «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» به پوشش گسترده آن دست زدند و حتی رسانه‌هایی مانند «ایران اینترنشنال» که مواجب‌بگیر رژیم سعودی است این گردهمایی را به طور زنده پوشش داد.

شبکه‌ای مانند «صدای آمریکا» همان‌طور که از اسمش معلوم است همه بودجه خود را از دولت آمریکا می‌گیرد و مسئول پیشبرد سیاست‌خارجی دولت آمریکا را بر عهده دارد، با پوشش کامل نشست گروهک تروریستی منافقین پیام سناتورهای آمریکایی خطاب به سران منافقین را به‌طور ویژه پوشش داد تا نشان دهد که مقامات آمریکایی حامیان کسانی هستند که دستشان به خون حداقل ۱۷۰۰۰ ایرانی بی‌گناه آلوده است. البته از آمریکایی که دقیقاً ۳۰ سال پیش هواپیمای مسافربری ایران را با صدها سرنشین ساقط کرد و سپس از عمل خود عذرخواهی نیز ننمود انتظاری بیش از این نیست.

اما نکته‌ای که جالب توجه است، اینست که در میان سناتورهای آمریکایی که برای سران گروهک منافقین پیام فرستادند، نام نمایندگانی از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات وجود دارد. با وجود آنکه برخی در تلاشند که اینگونه القا کنند جمهوری‌خواه‌ها تندرو هستند و اما دموکرات‌های آمریکایی منطقی، ولی در این پیام‌ها می‌بینیم که برخی از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا نیز در میان افرادی هستند که برای سران فرقه رجوی پیام شادباش فرستاده و از تغییر حکومت در ایران حمایت کرده‌اند. در میان امضاکنندگان این بیانیه‌ها نام فردی مانند «نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، «باب منندز» سناتور دمکرات نیوجرسی، «بن کاردین» سناتور ارشد دموکرات از مریلند در سنای آمریکا، «برد شرمن» عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از کالیفرنیا، «شیلا جکسون لی» نماینده دموکرات از تگزاس و … دیده می‌شود.

این امر به خوبی نشان‌دهنده آن است که برخلاف ادعای برخی از رسانه‌های معاند هیچ یک از مقامات ارشد آمریکایی از دو حزب قالب، رابطه دوستانه و خیرخواهانه‌ای با مردم ایران ندارد و از دشمنان ملت ایران که در پی سوریه‎سازی کشورمان هستند حمایت می‌نمایند.

 

انتهای متن/

در جریان برگزاری گردهمایی سالانه گروهک تروریستی منافقین که بار دیگر با حمایت دولت منافق‌پرور فرانسه در پاریس انجام شد، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص آنهایی که نانخور دولت‌آمریکا و رژیم سعودی هستند سنگ‌تمام گذاشتند و این گردهمایی کذایی را پوشش ویژه‌ای دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme