https://telegram.me/empireoflies

تریبون «صدای آمریکا» در اختیار پسر «یعقوب نزولخور»

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا ، شبکه دولتی «صدای آمریکا» رویکرد ضدایرانی خود را به شکل علنی تشدید کرده است.

یکی از نشانه‌های شدیدتر شدن جهت‌گیری این رسانه‌ی دولتی آمریکایی، حضور بیشتر عناصر بدنام و معلوم‌الحال مانند «منشه امیر» (با نام اصلی «منوچهر ساچمه‌چی») و فرزند «یعقوب نزول‌خور» سه‌راه سیروس تهران، در این تلویزیون است. «منشه امیر» در جدیدترین اظهار نظر خود، با حضور در یکی از برنامه‌های تلویزیون «صدای آمریکا» با بیان اینکه برجام به نفع حکومت ایران است و از تغییر در آن جلوگیری می‌کند، کشورمان را به تلاش برای تولید بمب اتم متهم نمود و ادعا کرد: “… رژیم ایران با برجام دنبال یک نرمش موقت است تا بتواند از وضعیت بد اقتصادی خاک شود و اقتصاد خود را تقویت کند تا پایان برجام برنامه‌های اتمی و موشکی خود را با قوت تمام ادامه دهد …”

این مجری سابق «رادیو اسرائیل» بدون اشاره به داشتن حداقل ۳۰۰ کلاهک اتمی رژیم صهیونیستی، از مقامات آمریکایی خواست به ایرانی‌ها فشار وارد کنند و راه رسیدن ایران به بمب اتم را برای همیشه ببندند و به برنامه‌های موشکی ایران پایان دهند!

این اسرائیلی صهیونیست با مقایسه حکومت ایران با حکومت کره‌شمالی، مدعی شد که اگر جلوی فعالیت‌های موشکی ایران گرفته نشود، ایران به کره‌شمالی دوم تبدیل خواهد شد.

گفتنی است، چندی پیش «فرامرز دادرس» از کارشناسان اطلاعاتی رژیم پهلوی درباره «منشه امیر» گفته بود: “… «منوشه امیر» یک صهیونیست تندرو و نفرتش از ایران و ایرانی زبانزد است. او بعد از تعطیلی رادیو اسرائیل به تلویزیون «صدای آمریکا» پیوسته است …”

«منشه امیر» فردیست که چند سال پیش در جریان جنگ ۲۲ روزه رژیم صهیونیستی با نیروهای مقاومت فلسطینی، از حمله اتمی به غزه حمایت کرده بود!

از این رو، شبکه «صدای آمریکا» که تا پیش از این سعی می‌کرد رویکرد ضدایرانی خود را مخفی کند، اکنون رسما با دعوت از چهره‌های ضدایرانی و حامیان تجزیه ایران، دشمنی خود و در راس آن دولت آمریکا به ملت و نظام جمهوری‌اسلامی ایران را ابراز کرده است.

انتهای متن/

پس از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا ، شبکه دولتی «صدای آمریکا» رویکرد ضدایرانی خود را به شکل علنی تشدید کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme