https://telegram.me/empireoflies

تریبون «رادیو فردا» در اختیار آل‌سعود قرار گرفت!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر و پس از برخی تحولات در بخش مدیریت «رادیو فردا»، رویکرد این رادیوی آمریکا بیش از گذشته ضدایرانی و ضداسلامی شده است.

در ماه‌های اخیر «رادیو فردا» به‌طور عجیبی از سیاست‌های رژیم سعودی همنوایی کرده و برای جلب نظر مخاطبین عمدتاً ایرانی خود هم که شده، در جایگاه بی‌طرفی نمی‌ایستاد، بلکه رویکرد دشمن‌وار آل‌سعود در قبال ایران را تبلیغ می‌کند.

«رادیو فردا» در گزارشی با تیتر «اتحادیه عرب: سخنان رهبر ایران درباره عربستان «ستیزه‌جویانه و شرم‌آور» است»، نوشت: “وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب روز پنجشنبه ۱۸ شهریور مواضع آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران و دیگر مسئولان این کشور را علیه عربستان سعودی محکوم کردند. به گزارش رسانه‌ها، این وزیران در پایان نشست فوق‌العاده خود در قاهره پایتخت مصر، مواضع اخیر آیت‌الله علی خامنه‌ای علیه عربستان را «ستیزه جویانه و شرم‌آور» توصیف کرده و آن را با شدیدترین عبارت‌ها محکوم کردند. در این بیانیه آمده است که چنین سخنانی نباید بر زبان رهبر یک کشور جاری شود. وی رهبران عربستان را با صفاتی چون شیطان‌هایی خُرد و حقیر، بی‌دین و بی‌وجدان، گمراه و روسیاه، فتنه‌انگیز و از خدا بی‌خبر، طواغیت و شجره خبیثه ملعونه خطاب کرده بود.”

این رادیوی آمریکا که زیر نظر سروریس جاسوسی آمریکا در شرق اروپا فعال است، بدون اشاره به جنایات سعودی‌ها در فاجعه منا و کشته‌شدن هزار حاجی به‌ویژه بیش از ۴۷۰ حاجی ایرانی در این فاجعه، سعی در تطهیر سعودی‌ها و متهم کردن ایرانی‌ها داشت.

«رادیو فردا» و دیگر رسانه‌های بیگانه در مثلاً در زمان کشته‌شدن فرد پرحاشیه‌ای مانند «ندا آقا سلطان» در جریان اغتشاشات ۸۸ از او یک قهرمان ساختند و در سلح بین‌المللی مطرحش کردند، در ماجرای کشته شدن حدود ۵۰۰ ایرانی در فاجعه منا سکوت کردند و حتی با مقاحت مقامات و حجاج ایرانی را مقصر دانستند!!

این رسانه آمریکایی که اخیراً اسنادی از ارتباط با آل‌سعود هویدا کشته، در حمایت از سعودی‌ها دست پیش را گرفت و با انتشار بخش‌هایی از بیانیه اتحادیه عرب، نوشت: “در بیانیه اتحادیه عرب تاکید شده است که سخنان رهبر جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی به حقیقت و آن‌چه پادشاهی سعودی به رهبری خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز برای اسلام و مسلمانان و خدمت به حجاج و عمره‌گذران انجام می‌دهند… ندارد. این بیانیه افزوده است که بر پایه منطق احترام به کشورها این تنها عربستان سعودی است که اختیار تنظیم امور حج و خدمت به مهمانان خدا را بدون دخالت‌های خارجی بر عهده دارد.”

همچنین اتحادیه عرب که تحت فرمان آمریکا و انگلیس فعالیت می‌کند در بخش دیگری از بیانیه خود افزود: “وزیران امور خارجه عرب همچنین با آنچه استفاده از فرایض اسلام برای ایجاد اختلاف‌های مذهبی به منظور دست‌یابی به اهداف سیاسی خاص در موسم حج نامیدند، اعلام مخالفت کردند.”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر و پس از برخی تحولات در بخش مدیریت «رادیو فردا»، رویکرد این رادیوی آمریکا بیش از گذشته ضدایرانی و ضداسلامی شده است. در ماه‌های اخیر «رادیو فردا» به‌طور عجیبی از سیاست‌های رژیم سعودی همنوایی کرده و برای جلب نظر مخاطبین عمدتاً …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme