https://telegram.me/empireoflies

تریبون «BBC فارسی» در اختیار عوامل دربار سعودی +عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر پس از اعدام آیت‌الله شهید «نمر باقر النمر» از علما و رهبران شیعیان عربستان توسط رژیم سعودی، رسانه‌های بیگانه، اپوزیسیون و مدعیان حمایت از حقوق‌بشر یا سکوت کرده و یا تلاش‌کردند به نحوی از سعودی‌ها حمایت کنند.

این رسانه‌ها از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و … در برنامه‌ها و اخبار مختلف تلاش می‌کنند چهره‌ای تروریست و تندرو از آیت‌الله نمر و شیعیان عربستان ارائه دهند، اما هیچ‌گاه از حمایت رژیم آل‌سعود از گروه‌های تروریستی منطقه سخن نمی‌گویند.

برای نمونه، شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» پس از اعدام آیت‌الله نمر تلاش کرد به حواشی این رخداد ازجمله تجمع برابر سفارت سعودی در تهران بپردازد.

این شبکه با دعوت از «عضوان احمری» از نزدیکان دربار سعودی، او را “روزنامه‌نگار سعودی” نامید و به دروغ‌پراکنی علیه شهید نمر پرداخت. این به‌ظاهر خبرنگار سعودی با استفاده از تریبون «بی‌بی‌سی فارسی» ادعا کرد: “… شیخ نمر مردم شرق عربستان را دعوت می‌کرد به خیابان‌ها بروند و او میزبان چند تروریست هم بود که تحت تعقیب دولت عربستان بودند و حتی وقتی به خیابان می‌رفت توسط کسانی محاصره می‌شد که سلاح حمل می‌کردند. شیخ نمر جرایم زیادی مرتکب شد، از جمله آنکه در خانه‌اش کوکتل‌ملتف پیدا شده … او کوکتل‌ملتف آماده کرده بود تا جوانان با آن به نیروهای امنیتی حمله کنند …”

این نماینده دربار و دستگاه‌های امنیتی سعودی، در ادامه اتهام‌زنی‌هایش گفت: “شیخ نمر از بیگانگان درخواست کمک کرده بود و به‌دنبال عدالت نبود و تنها به‌دنبال احقاق حقوق شیعیان بود، چون معتقد بود آنها در عربستان هیچ حقوق ندارند … حکمش اعدام بود، پول چون مانند هر تروریست دیگری خطرناک بود و نسل جوان را تشویق می‌کرد تا به خیابان‌ها بروند … او رئیس فتنه‌گران و تحت تعقیب بود …(!)”

«عضوان الاحمری» نفر اول از سمت چپ، در بین مقامان رژیم سعودی

«عضوان الاحمری» نفر اول از سمت چپ، در بین مقامان رژیم سعودی

انتهای پیام/

در روزهای اخیر پس از اعدام آیت‌الله شهید «نمر باقر النمر» از علما و رهبران شیعیان عربستان توسط رژیم سعودی، رسانه‌های بیگانه، اپوزیسیون و مدعیان حمایت از حقوق‌بشر یا سکوت کرده و یا تلاش‌کردند به نحوی از سعودی‌ها حمایت کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme