https://telegram.me/empireoflies

تریبون آل‌سعود در اختیار «ربع پهلوی» قرار گرفت

اختصاصی  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گویا نشست و برخواست «ربع پهلوی» با دشمنان ملت ایران تمامی ندارد.

پس از سخنان ماه‌های گذشته «ربع پهلوی» علیه تمامیت ارضی ایران و بخصوص درباره جزایر سه‌گانه ایران خلیج فارس که واکنش‌های منفی بسیاری حتی در بین جریانات اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی داشت، به نظر می‌رسد او قصد ندارد ارتباط خود با دولت‌های دشمن ملت ایران قطع کند، بلکه صراحتا با رسانه‌های آمریکایی، صهیونیستی و سعودی مصاحبه می‌کند و حتی از آنها به دلیل پیشبرد اهدافشان جایزه می‌گیرد.

بعد از مصاحبه چند ماه پیش «ربع پهلوی» با شبکه «العربیه» رسانه رسمی رژیم آل‌سعود و حامی گروه‌های تروریستی، گویا او از این اقدامش شرم نکرده و واکنش تند مخالفینش تاثیر رویش نداشته است. او حتی حمایت آل‌سعود را به پشتیبانی بازماندگان رژیم پهلوی ترجیه می‌دهد.

آخرین بازمانده خاندان پهلوی در تازه‌ترین هم‌آغوشی با شاهزاده‌های سعودی، در مصاحبه با شبکه «العربیه» یعنی حامی گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریستی مانند «جیش العدل» که اخیرا ۱۰ نفر از مرزبانان کشورمان در میرجاوه را به شهادت رساندند، با تکرار ادعاهایش علیه جمهوری‌اسلامی، ایران را حامی گروه‌های تروریستی نامید، اما از پشتیبانی رژیم سعودی از تروریست‌های داعشی چیزی نگفت.

«ربع پهلوی» بدون اشاره به حمایت دولت‌های غربی و رژیم‌های عربی مرتجع از تروریست‌ها، ایران را حامی تروریست و فرقه‌گرایی در منطقه غرب آسیا دانست و برای خوش‌آمد سعودی‌ها گفت: “کشور ایران در گذشته (دوران پهلوی) همیشه متعهد و پایبند به یک سیاست حسن هم‌جواری و احترام متقابل نسبت به برادران همسایگان خود بوده و از این روش بهره‌مند شده است. آن‌چه که تغییر کرده حضور رژیم ماجراجوی جمهوری اسلامی است که به منظور دستیابی به اهداف عقیدتی و گسترش نفوذ خود در منطقه، سبب تشنج و نا امنی شده است.”

«رضا ربع پهلوی» در بخشی از این مصاحبه، از کسانی که موضع درستی در برابر حمایت آل‌سعود از گروه‌های تروریستی مانند «جیش العدل» و دیگر گروه‌های مسلح گرفتند را «عناصر تندرو» می‌نامد و تلویحاً از آل‌سعود پوزش می‌خواهد. وی که در ماه‌های اخیر، برخی از حامیان سابقش را هم از دست داده، با وقاحت و با همان تکبر پدرانش، می‌گوید که اگر جمهوری‌اسلامی بخواهد از نظرات و تفکرات خود کوتاه بیاید، شاید با آنها مذاکره کنم!!

این سخنان «ربع پهلوی» با واکنش بسیاری از عناصر اپوزیسیون هم همراه بود. به‌طوی که «امید دانا» از سلطنت‌طلبم مقیم شمال اروپا، گفت: “… در تمامی موارد رضا پهلوی همان چرندیات بی‌سروته ۳۹ سال گذشته را بیان می‌کند ولی اینبار از ترس ما اندکی محتاط تر. ولی به هیچ عنوان در برابر پرسشهای یاد شده اقتداری برای ملت ایران خرج نمی‌کند و حتا در خیلی از پرسش‌ها خود را پسر خوب بازی نشان میدهد تا دل اربابانش نشکند … ایران در آینده نیازی به رهبران بی اقتدار و ترسو و مواجب بگیر ندارد.”

«امید دانا» خطاب به «ربع پهلوی» می‌گوید: “آقا رضا پهلوی یادتان باشد با کسانی بگو بخند می‌کنی و پول می‌گیری که به تازگی ده مرزبان وطن را به خاک و خون کشیدند! آقای رضا پهلوی، شما بایستی سایت العربیه را بازخواست کنی نه آنها شما را … آقای رضا پهلوی یادت باشد پول‌هایی که از عربستان می‌گیری خون بهای مرزبانان وطن است و خوردن چنین پول‌هایی آینده خوبی برای شما ندارد …”

انتهای پیام/

اختصاصی  به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گویا نشست و برخواست «ربع پهلوی» با دشمنان ملت ایران تمامی ندارد. پس از سخنان ماه‌های گذشته «ربع پهلوی» علیه تمامیت ارضی ایران و بخصوص درباره جزایر سه‌گانه ایران خلیج فارس که واکنش‌های منفی بسیاری حتی در بین جریانات اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی داشت، به نظر می‌رسد او …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme