https://telegram.me/empireoflies

ترکیه BBC را به حمایت از تروریسم متهم کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ترکیه شبکه بی بی سی انگلیس را به خاطر گزارش اخیر خود در مورد مبارزات نیروهای پ ک ک با داعش در شمال عراق، به حمایت از تروریسم متهم کرد.

وزارت امور خارجه ترکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پخش اطلاعات مشابه از پ ک ک که کشورهای زیادی آن را گروهی تروریستی می دانند نشان می دهد که کشورهای اتحادیه اروپا آشکارا از تروریسم حمایت می کنند.

در این بیانیه آمده است: نشان دادن پ ک ک به عنوان گروهی بی گناه که مشغول مبارزه با گروه تروریستی است به کلی مردود است و چنین گزارش هایی با قطعنامه های سازمان ملل و اتحادیه اروپا در زمنیه گروه های تروریستی در تناقض است.

بی بی سی در گزارش خود که روز پنجشنبه گذشته پخش شد، به فعالیت مبارزان زن کُرد و آمادگی آنها برای مبارزه با تروریست های داعش در یکی از ارودگاه های آموزشی پ ک ک در شمال عراق پرداخته بود. با این حال این شبکه با رد این اتهامات اعلام کرد گزارش مذکور زاویه دیدی از انگیزه زنان برای مبارزه است و به وضوح نشان می دهد که رژیم ترکیه حزب کارگران کردستان را گروهی تروریستی به حساب می آورد.

انتهای پیام/مهر

ترکیه شبکه بی بی سی انگلیس را به خاطر گزارش اخیر خود در مورد مبارزات نیروهای پ ک ک با داعش در شمال عراق، به حمایت از تروریسم متهم کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme