https://telegram.me/empireoflies

ترویج زیرپوستی خیانت در بین خانواده‌ها زیر پرچم مهر و دوستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبخش فارسی رسانه انگلیسی ایندیپندنت که با حمایت‌های عربستان سعودی مدیریت می‌شود، یادداشتی را با موضوع «چند مِهری» به تازگی منتشر کرده است.

پس از بررسی این یادداشت مشخص می‌شود در پشت‌پرده آن اهداف دیگری نهفته که ترویج خیانت به همسر یکی از این اهداف خانمان‌سوز است.

ترکیب‌واژه خیانت به همسر مفهومی است که نه تنها در کشور ایران، بلکه در کشورهای دیگر هم موضوعی منفی و مذموم است.

هدف اصلی رسانه‌های این چنینی و در گذشته رسانه‌های دیگری نظیر رادیو فردا با پخش برنامه‌ای به نام «تابو» که بارها از سوی سایت امپراتوری دروغ به آن‌ها اشاره شده است، تاثیرگذاری بیشتر روی زنان و دختران ایرانی است و به نوعی در قالب واژگانی جدید جدای از موضوع «ازدواج سفید»، به دنبال ترویج خیانت در خانواده‌های ایرانی بوده و در آن تلاش می‌‎شود تا یک فرد بتواند آزادانه با چند نفر رابطه غیراخلاقی برقرار نماید.

در راستای فیلم‌ها

یکی دیگر از موضوعاتی که در سایه عدم آگاهی مردم در این یادداشت‌ها به آن دامن زده می‌شود، روحیه اغواگری و کشاندن جوانان به سمت و سوی ازدواج نکردن است که می‌تواند زمینه‌ساز روابط غیراخلاقی را به دنبال داشته باشد که در گرو این مسائل، طبیعتاً جامعه را ناسالم می‌کند.

ازدواج سفید یا باهم باشی “Cohabitation” یک پدیده نوظهور ضد فرهنگی است که اشاره به نوعی از زندگی فارغ از قواعد اخلاقی و شرعی دارد و در آن دختر و پسر بدون انجام ازدواج شرعی و رسمی با یکدیگر زندگی می‌کنند و حتی از انجام روابط جنسی نیز ابایی ندارند. این پدیده ضد خانواده که در طی دهه‌های گذشته در بین جوامع اروپایی و آمریکایی رواج یافته بنا بر آمارهای مراکز مطالعاتی غرب موجب بروز آسیب‌های شدید اجتماعی در این دست کشورها شده که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش تصاعدی نرخ سقط جنین و تولد کودکان نامشروع و رها شده در خیابان اشاره کرد.

د‌‌‌ر ارتباط با پیامد‌‌‌های این پد‌‌‌ید‌‌‌ه به راحتی نمی‌توان نظر د‌‌‌اد‌‌‌ و باید‌‌‌ یک پژوهش مید‌‌‌انی صورت گیرد‌‌‌ تا بتوان گفت ماهیت این پد‌‌‌ید‌‌‌ه چیست، چه افراد‌‌‌ی این سبک از زند‌‌‌گی را انتخاب کرد‌‌‌ه اند‌‌‌ و کد‌‌‌ام طبقه اجتماعی د‌‌‌ر گیری بیشتری با آن د‌‌‌ارند‌‌‌؟ از آن جایی که این مد‌‌‌ل سبک زند‌‌‌گی د‌‌‌ر هیچ یک از نهاد‌‌‌های د‌‌‌ولتی یا سازمان‌های د‌‌‌ینی به ثبت نمی‌رسد‌‌‌ و پد‌‌‌ید‌‌‌ه‌ای نه شرعی، نه عرفی، نه قانونی و نه سفید‌‌‌ است و ابتد‌‌‌ا و انتهایی هم ند‌‌‌ارد‌‌‌ و نتیجه‌اش جز فساد‌‌‌ و بی بند‌‌‌ و باری چیز د‌‌‌یگری نیست د‌‌‌ارای آسیب‌های روانی، اجتماعی، اقتصاد‌‌‌ی فراوانی د‌‌‌ر جامعه است. از جمله اینکه از بین رفتن بنیان خانواد‌‌‌ه و رواج سبک زند‌‌‌گی غربی و آزاد‌‌‌ی‌های جنسی را به همراه د‌‌‌ارد‌‌‌ زیرا د‌‌‌ر جامعه ما روابط زناشویی جد‌‌‌ا از چهارچوب‌های شرعی د‌‌‌ر چارچوب‌های قانونی نیز تعریف شد‌‌‌ه است و جوانان د‌‌‌ر کشور که باید‌‌‌ پایه گذار خانواد‌‌‌ه ایرانی و اسلامی‌باشند‌‌‌ بیشتر به یک بی‌بند‌‌‌ و باری جنسی تمایل پید‌‌‌ا خواهند‌‌‌ کرد‌‌‌.

بالا بود‌‌‌ن میزان خشم و خشونت که طبق پژوهش‌هایی که د‌‌‌ر سال ۲۰۱۰ انجام شد‌‌‌ه، نشان د‌‌‌اد‌‌‌ه که میزان خشونت و خشم د‌‌‌ر این ازد‌‌‌واج بسیار بالاست همچنین مشاجراتی که به خشونت‌های فیزیکی تبد‌‌‌یل شد‌‌‌ه نسبت به ازد‌‌‌واج‌های رسمی د‌‌‌و برابر بود‌‌‌ه است و علت آن را هم جوان‌تر بود‌‌‌ن و د‌‌‌اشتن تحصیلات پایین‌تری د‌‌‌انسته‎‌اند‌‌‌. سلامت روانی افراد‌‌‌ د‌‌‌ر معرض خطر بالایی قرار د‌‌‌ارد‌‌‌ آنان بسیار افسرد‌‌‌ه بود‌‌‌ه و سطح رضایت شان از زند‌‌‌گی پایین است و همیشه مضطرب و نگران از د‌‌‌ست‌د‌‌‌اد‌‌‌ن این رابطه هستند‌‌‌ و بنابراین فشار عصبی را تحمل می‌کنند‌‌‌. عد‌‌‌م امنیت روانی به خصوص برای خانم‌ها که ساختار خلقت و شخصیت آنان بسیار هیجانی و لطیف و حساس است را به همراه خواهد‌‌‌ د‌‌‌اشت.عاقبت و سرانجام آن برای د‌‌‌ختران فاجعه آمیزتر است زیرا تا زمانی که جذابیت ظاهری د‌‌‌ارند‌‌‌ زند‌‌‌گی تد‌‌‌اوم د‌‌‌ارد‌‌‌ اما زمانی‌که جذابیت خود‌‌‌ را از د‌‌‌ست بد‌‌‌هند‌‌‌ یا از زیبایی آنان کاسته شود‌‌‌ پسر می‌تواند‌‌‌ به راحتی رابطه را قطع کرد‌‌‌ه و خانواد‌‌‌ه د‌‌‌یگری تشکیل د‌‌‌هد‌‌‌.

از جمله پیامدهای ادامه این مساله ی غیراخلاقی در جامعه، رواج سبک زندگی غربی و آزادی‌های جنسی است از آنجا که رسانه‌های غربی با پخش فیلم و سریال‌هایی در جهت تضعیف نهاد خانواده سعی دارند ریشه‌های دینی و عرفی خانواده را در جامعه هدف قرار دهند با ترویج این سبک زندگی سعی دارند بنیان‌های ارزشی را در جامعه ما را از بین ببرند.

لازم به ذکر است، نام «کاملیا انتخابی‌فرد» در دوره رشد قارچ‌گونه روزنامه‌های دوم خردادی مطرح شد که بدون سابقه خاصی در روزنامه‌نگاری به یکباره و به همکاری با روزنامه‌های همشهری، آفتابگردان و به خصوص روزنامه «زن» پرداخت.

انتخابی‌فرد که در سالهای دهه هفتاد و هشتاد با مدیر دفتر یکی از سران فتنه سال ۸۸ ارتباط نزدیکی داشت، در همان زمان با سرویس‌های جاسوسی غربی نیز در ارتباط بود و برخی اطلاعات محرمانه را به بیرون انتقال می‌داد. او پس از خروج از ایران، علاوه بر همکاری با رسانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌طور کامل در خدمت رسانه‌های عربی بخصوص سعودی قرار گرفت و در سال‌های اخیر در کنار افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» به یکی از حامیان رژیم آل‌سعود تبدیل شده و در هر برنامه‌ای که بتواند به تعریف و تمجید از سران این رژیم مرتجع می‌پردازد.

وی در دوران حضورش در ایران نیز به اعتراف خود با ارائه خدمات جنسی به برخی افراد، پله‌های ترقی در روزنامه‌نگاری را به صورت ناعادلانه و بدون داشتن قابلیت‌های فنی طی کرده بود. این واقعیتی است که حتی «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری که زمانی از همکاران انتخابی‌فرد در ایران بود نیز به آن اذعان کرده است.

منابع:

سایت الف

تابناک

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme