https://telegram.me/empireoflies

ترویج خودارضایی در رادیوی آمریکایی!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سرویس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

یکی از برنامه‌هایی که به‌طور مستقیم و صریح به شبهه‌افکنی و مقابله با باورهای اسلامی ملت ایران پرداخته، برنامه «تابو» از رادیو آمریکایی «رادیو فردا» است که با اجرای «فهیمه خضر حیدری» روزنامه‌نگار فراری و مجری ضدانقلاب تهیه می‌شود و همان‌طور که از نامش مشخص است، به‌دنبال تابوشکنی از باورهای دینی و مقدسات ملت مسلمان ایران است.

خضرحیدری در سال ۱۳۸۸ کشور را ترک کرد و به رادیو فردا پیوست. او که از دوستان نزدیک «مسیح علی‌نژاد» است، صراحتا هدف از برنامه مذکور را تابوشکنی عنوان نموده و اذعان کرده که از نظر او و دولت‌های غربی، مبارزه و مقابله با اعتقادات ملی و دینی ملت ایران، سد راه استحاله فرهنگی ایرانیان است. البته «تابوشکنی» همواره یکی از اهداف رسانه‌های فارسی زبان بیگانه بوده است، اما برنامه «تابو» به صراحت نشان داده که دولت‌های استکباری و عوامل آنان در رسانه‌های بیگانه، چه کینه‌ای از باورها و ارزش‌های ملت ایران دارند.

خضرحیدری که در برنامه مذکور از حمله به هیچ یک از باورهای اسلامی چشمپوشی نکرده، این‌بار کوشید تا از موضوع خودارضایی تابوشکنی کند و آن را اقدامی خوب و مفید جلوه دهد.

در حالیکه علاوه بر حرام بودن خودارضایی در دین اسلام، به اذعان بسیاری از پزشکان و محققان ایران و خارجی خودارضایی عوارض زیاد جسمی و روحی دارد، اما در برنامه «تابو» کارشناسان این برنامه به همراه مجری معلوم‌الحال تلاش کردند تا خودارضایی را یک نیاز طبیعی جسم و روح انسان معرفی کنند و عملا مخاطبینشان را به این اقدام غیراخلاقی تشویق کنند. این تلاش رادیوفردا برای ترویج خودارضایی حتی سبب شد برخی از مخاطبین این رادیوی آمریکایی به انتقاد از این اقدام بپردازند.

این رفتار «رادیو فردا» در ترویج خودارضایی در حالی انجام می‌شود که این رسانه و دیگر رسانه‌های بیگانه در اقدماتی شیطان‌گونه از سویی تلاش می‌کنند مخاطبینشان را به اقدامات غیراخلاقی مانند خودارضایی و ازدواج سفید و روابط جنسی خارج از ازدواج رسمی دعوت کنند و از سویی دیگر به بهانه‌های مختلف مخاطبینشان را از ازدواج و تشکیل زندگی و فرزندآوری مایوس کنند.

علاوه بر برنامه مذکور، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه با ترسیم چهره‌ای تیره از آینده ایران و سیاه‌نمایی می‌کوشند تا مردم ایران بخصوص زوج‌های جوان را ترسانده و آنها را یا از فرزندآوری کلاً منصرف کنند یا به حداقل تعداد فرزند راضی کنند.

فعالیت‌هایی که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و دولتی غربی مانند «بی‌بی‌سی فاسی» و «من و تو» انجام می‌دهند، عمدتاً برعکس سیاست‌هایی است که دولت‌های این کشورها درباره مردم خودشان انجام می‌دهند و هدفشان در بلند مدت این است که ضمن رفع مشکل سالمندی در بین کشورهای خودشان، برعکس کشورهای مسلمان و دیگرکشورهایی که با سیاست‌های استعمارگران موافق نیستند را با توجیه و بهانه‌ای مختلف کم کرده و آنها را بیش از پیش به خود وابسته سازند.

انتهای متن/

«رادیو فردا» که علنا بودجه‌اش را از کنگره آمریکا دریافت و زیر نظر سرویس جاسوسی این کشور فعالیت می‌کند، مانند دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، یکی از وظایف خود را شبهه‌افکنی و تخریب باورهای مذهبی مسلمانان و بخصوص ملت ایران می‌داند، تا نهایتاً از طریق ترویج فرهنگ و باورهای غیرمذهبی و الحادی بتوانند مخاطبین خود در از نظر فکری و عقیدتی تحت کنترل دولتهای استعماری بخصوص آمریکا قرار دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.88 ( 4 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme