https://telegram.me/empireoflies

ترویج خرافات برای مقابله با اسلام

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سالیان است که دشمنان ملت ایران به دنبال قومیت‌گرایی و افراطی‌گری هستند و در سالهای اخیر هم ترویج باستان‌گرایی را در مقابل اسلام گرایی هدف گرفته‌اند.

موهوم‌پرستی (خرافات) از پیدایش تمدن تا به امروز به جا مانده است. خرافات معمولا زایده ترس است و مخالفت با هر دلیل و برهانی و حتی تجربه نیز نتوانسته آن را ثابت کند.

یکی از مراسم‌هایی خرافی که در سالهای اخیر از سوی مخالفان جمهوری‌اسلامی و رسانه‌های بیگانه، به‌سختی در پی ترویج آن هستند، مراسمی باستانی موسوم به «جشن سده» است که هر ساله در شامگان روز ۱۰ بهمن‌ماه برگزار می‌شد.

زرتشتی‌ها از هزاران سال پیش در این روز بر اساس اعتقاداتشان، با ایجاد تلی از هیزم و خار، آتش روشن می‌کردند و معتقد بودند که این کار بازمانده سرما را از بین می‌برد!

اما عناصر ضدانقلاب و بخصوص سلطنت‌طلبان با سوءاستفاده از این مراسم باستانی، از آن در جهت ایجاد ناامنی استفاده کرده‌اند و از طرفدارانشان خواسته‌اند تا در روز «جشن سده» با روشن‌کردن آتش بر فراز بامها، اعتراض خود را به حکومت جمهوری‌اسلامی نشان دهند!

مخالفان جمهوری‌اسلامی در حالی از یک مراسم باستانی که در بین مردم ایران نیز جایگاهی ندارد، سوءاستفاده کرده و به اسم گرامی‌داشتن رسوم قدیمی ایرانیان در پی ترویج آن هستند که هیچگاه از ترویج مراسم‌های مذهبی مانند ایام محرم که قرن‌ها در بین مردم ایران رواج دارد، حمایت نکرده و آن را تبلیغ نمی‌کنند، اما از تمام امکانات برای ترویج رسوم منسوخ‌شده که تنها شاید در کتاب‌های باستان‌شناسی و بسیار قدیمی موجود است، استفاده می‌کنند.

در حالی که بیش از ۹۸ درصد مردم ایران مسلمان هستند و تعداد زرتشتیان ایران به یک دهم درصد هم نمی‌رسد، قطعا ترویج اینگونه جشن‌ها و دیگر اعتقادات خرافی و بی‌ریشه را نمی‌توان به نام هموطنان زرتشتی نهاد، بلکه دشمنان ملت مسلمان ایران و رسانه‌های وابسته به بیگانگان، با ترویج اینگونه رسوم و مراسم‌ها، در پی قرار دادن آنها در برابر ارزش‌ها و باورهای عمیق اسلامی هستند و در واقع می‌کوشیند با مطرح کردن فرهنگ باستانی، باورهای دینی ملت مسلمان ایران را تحت‌شعاع قرار داده و به گمان خود اعتقادات اسلامی هموطنانمان را تخریب کنند.

این اولین بار نیست که دشمنان اسلام و ایران از همه بهانه‌های برای ضربه به اعتقادات ملت ایران استفاده می‌کنند و به‌خوبی می‌دانند

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سالیان است که دشمنان ملت ایران به دنبال قومیت‌گرایی و افراطی‌گری هستند و در سالهای اخیر هم ترویج باستان‌گرایی را در مقابل اسلام گرایی هدف گرفته‌اند. موهوم‌پرستی (خرافات) از پیدایش تمدن تا به امروز به جا مانده است. خرافات معمولا زایده ترس است و مخالفت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme