https://telegram.me/empireoflies

ترویج بی‎حجابی اولویت شبکه بهاییان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغواکنش به ساخت بازی رایانه ای حجاب (مدا) در شبکه بهایی من و تو، نشانه ای از شکست پروژه‌های این تشکیلات صهیونیستی در جهت تخریب حجاب است.

بهاییت از جمله فرقه‌هایی است که در موضوع حجاب و عدم پایبندی به حد و مرزها در این زمینه بسیار تلاش داشته تا آن چیزی را که بر طبق آن تعلیم داده شده است را به عرصه ظهور گذاشته و در جوامع هدف اجرایی نماید.

ازجمله این جوامع، کشورهای اسلامی هستند که در رأس آن‌ها ایران، مهم‌ترین هدف تعریف‌شده در بهاییت است. بااین‌حال پیشینه تاریخی این فرقه استعماری و ضاله خود گویای عدم پایبندی افراد به حدومرزها و آزادی عمل در مسائل غیراخلاقی بوده و هست.

در همین راستا افراد معلوم‌الحالی مانند مسیح علی نژاد این روزها به طور دربست درخدمت بهاییت است و تلاش دارد با نمایشی رسانه‌ای حجاب را تخریب نماید و از سویی دیگر شبکه منتسب آنها نیز با برنامه‌ها و مصادیق مختلف همین وظیفه را ترویج می‌کنند.

در این رابطه به قسمتی از پیشینه تاریخی فرقه در خصوص حجاب اشاره‌ای می‌کنیم:

قُرهالعَین اولین زنی است که در قرن نوزده کشف حجاب کرد، طاهره که به دنبال چنین فضایی برای افکار نفسانی و شیطانی خود بود به این فرقه پیوست و همچنین با حرکات خود در ردیف نزدیک‌ترین یاران باب درآمد. وی اولین زن در بابیت بود که روسپی‌گری و کشف حجاب را انجام داد و نمونه‌ای شد برای افراد دیگر در این فرقه و اعلام کرد که با آمدن فرقه بابیت، احکام اسلامی ملغی شده است.

در تهران به جرم فسادهای مکرر اخلاقی اعدام شد. وی اولین زنی بود که به این اتهام اعدام شد. از طرفی دیگر طاهره تفسیری انقلابی از بابی‌گری ارائه کرد که موجب جدایی در جامعه بابی‌ها در ایران و عراق گردید. طاهره بالاترین شخصیت زن در فرقه بیانی و سومین و مشهور‌ترین شخصیت زن در فرقه بهاییت است. یکی از مشهورترین کارهای او برداشتن روبنده در واقعه بدشت بود. همچنین طاهره با مردان نامحرم بدون نقاب بر چهره به گفت‌وگو می‏پرداخته و این امور سبب می‏شد تا متشرعین بر وی اعتراض نمایند، وی در پاسخ به اعتراض برخی از مریدان خود، تصمیم گرفت تا با ارسال نامه ‏ای به علی‌محمد باب، از او دراین‌باره پرسش نماید. باب در پاسخ به نامه قره‌العین، کارهای او را تأیید نمود و به تمجید از وی نامه‌ای نوشت: پس‌ازآن هنگام، کلمه «طاهره» نیز یکی از لقب‏های او قرار گرفت.

آنها به مدت بیست‌ودو روز در ناحیه بدشت کلیه احکام اسلام را زیر پا گذاردند، و زن و مرد در یکدیگر افتادند و چنان فساد اخلاقی کردندکه حتی بعدها، مورخان بابی درصدد انکار و یا توجیه آن اعمال کثیف و زشت برآمدند.

همچنین او، نکاح یک زن با نُه مرد را مجاز، و حتی مستحب می‌دانست و این‌یکی از افکار کثیف وی بود. عاقبت کار به آنجا رسید که قره‌العین و ملأ محمدعلی قدوس، هر دو تن در یک محمل نشستند، سپس دریکی از روستاهای میان راه، آن دو در اوج بی‏ عفتی، با یکدیگر به گرمابه ‏ای رفتند و… ماجرای مزبور، چندان زشت و وقیحانه بوده است که بابیان و بهاییان در اساس، آن را انکار می‏کنند، و می‏کوشند تا قره‌العین را زنی طاهر و پاک‌دامن، ایشان درنهایت مدعی می‏شوند که معاشرت قره‌العین با قدوس، از نوع معاشرت همسران بوده است.

با بررسی این موارد تاریخی به راحتی درمی یابیم که واکنش به ساخت بازی رایانه‌ای در مورد حجاب، توسط شبکه ای که منتسب به بهاییان است امری طبیعی است و از نشانه‌های بارز دشمنی این فرقه با تعالیم اسلامی و مسلمانان است.

8001

انتهای متن/دیده‌بان

واکنش به ساخت بازی رایانه ای حجاب (مدا) در شبکه بهایی من و تو، نشانه ای از شکست پروژه‌های این تشکیلات صهیونیستی در جهت تخریب حجاب است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme