https://telegram.me/empireoflies

ترور روحانی انقلابی کُرد توسط ایادی کارشناس «من و تو»!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند شب پیش «فتاح مامال» از روحانیون اهل‌سنت و انقلابی شهرستان اشنویه در استان کردستان، توسط تروریست‌های وابسته به گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» به شهادت رسید. این شهید سرافزار حوالی ساعت ۲۳ شب دوشنبه هفته گذشته توسط عوامل ضدانقلاب در مزرعه خود در روستای «بالاگیر» اشنویه ترور شد و بعد از انتقال به بیمارستان نبی اکرم(ص) این شهر به شهادت رسید.

سال گذشته هم برادرزاده این شهید به نام «اسکندر مامال» که جزء نیروهای بسیجی بود در درگیری با تروریست‌ها در روستای «قره سقل» این شهرستان به شهادت رسیده بود.

«فتاح مامال» سالها علیه تروریست‌های تجزیه‌طلب مبارزه کرده بود و سالها مورد هدف تروریست‌های کردنما بود. وبسایت‌های وابسته به گروهک «حزب دموکرات کردستان ایران» هم با تایید این خبر، از شهادت مرحوم «فتاح مامال» ابراز شوخنودی کرد.

اما نکته مهم این است که «حزب دمکرات کردستان» همان حزبی است که «کاوه آهنگری» از سران اصلی آن است و اکنون در تلویزیون صهیونیستی «من و تو» فعالیت کرده و افکار مسمومش را پخش می‌کند.

در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری فردیست که مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

وی از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و گفته که یکی از دغدغه‌های ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. آهنگری تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده و در جلسات خصوصی از ترور شخصیت‌های انقلابی و حامی جمهوری‌اسلامی در کردستان، حتی روحانیون اهل‌سنت پشتیبانی کرده بود.

این اپوزیسیونِ فراری که سابقه حمایت از رژیم آل‌سعود را هم دارد، چند روز پیش در برنامه «رو به رو»، رسما از اقدامات تجزیه‌طلبان در غرب کشور حمایت کرد و گفت: “… با حمایت صریح از تجزیه ایران، ادعا نمود که کردستان توسط حکومت ایران اشغال شده(!) و گفت: “… بحرین از ایران جدا شده، اما کردستان بیش از ۷۰ درصدش در جریان یک جنگ بین امپراتوری شیعه و سنی (صفوی و عثمانی) اشغال شده. اگر به اشغال شدن کردستان اعتقاد داشته باشیم، پس طبعاً موافق استقلال آن هستم … مسئله کردستان در عراق و ترکیه و سوریه و ایران یکی هستند و همه باید آزاد شوند(!) … همزیستی مسالمت آمیز در ایران شکست خورده و به بن‌بست رسیده است. ما دنبال دموکراسی برای ایران و خودمختاری برای کردستان هستیم …”

نکته قابل تامل آنست که شبکه «من و تو» در ابتدای فعالیتش در سال ۱۳۸۹ خود را تلویزیونی غیرسیاسی و صرفا سرگرمی معرفی کرد. این در حالیست که در سالهای اخیر پس از هویدا شدن ارتباط این شبکه با رژیم صهیونیستی و بازماندگان رژیم پهلوی، فعالیت‌های سیاسی و ضدایرانی این شبکه شدت گرفته، تا جدایی که با استفاده از افرادی مانند «کاوه آهنگری» رسما از تجزیه ایران حمایت می‌نماید.

انتهای متن/

چند شب پیش «فتاح مامال» از روحانیون اهل‌سنت و انقلابی شهرستان اشنویه در استان کردستان، توسط تروریست‌های وابسته به گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» به شهادت رسید. این شهید سرافزار حوالی ساعت ۲۳ شب دوشنبه هفته گذشته توسط عوامل ضدانقلاب در مزرعه خود در روستای «بالاگیر» اشنویه ترور شد و بعد از انتقال به بیمارستان نبی اکرم(ص) این شهر به شهادت رسید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme