https://telegram.me/empireoflies

تروریسم و فساد اجتماعی، دو لبه قیچی غرب برای جوامع اسلامی

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، همانطور که می‌دانید جوامع مسلمان این روزها با دو سونامی ویرانگر مواجه شده‌اند که هر دو امواجی هستند که توسط حکومت‌های فاسد غربی و عربی برای تخریب جوامع مسلمان فرستاده شده‌اند و به شدت از طرف آنها حمایت و تقویت می‌شوند.

موج اول، فساد اخلاقی است که توسط رسانه‌های فراگیر غربی و هر روز در جوامع مسلمان به شدت تبلیغ شده و از راه‌های مختلف توسط این رسانه‌ها و قدرتهای غربی از آنها حمایت می‌شود. این رسانه‌ها به مرور زمان سبک زندگی در جوامع مسلمان نشین را به سبک زندگی غربی تقییر داده‌اند و حالا با تبلیغات فراوان به روش پروپاگاندا (بمباران تبلیغاتی) سعی در تبلیغ انواع فسادهای اخلاقی و از بین بردن نهاد خانواده در جوامع مسلمان دارند.

برای مثال ایجاد صفحه “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” و تبلیغ گسترده این صفحه در شبکه‌های پر مخاطب ماهواره‌ای همچون BBC ,VOA و صدای آمریکا و … و همچنین حمایت شدید از این صفحه در فیسبوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی مانند Google و Yahoo و خبرگزاریهای بین المللی و … برای تخریب حرمت حجاب در بین زنان جامعه مسلمان ایران، یکی از نشانه‌های این موج است.

موج دوم، تروریسم و خشونت‌طلبی توسط فرقه‌های ساخته شده توسط انگلیس و صهیونیست، مانند وهابیت است و به وسیله دولت‌ها و رسانه‌های غربی و برخی کشورهای عربی و مثلا مسلمان به شدت حمایت و تبلیغ می‌شوند.

موج خشونت و جنایت علیه جوامع مسلمان به شکلی ویرانگر در حال تخریب این جوامع است که ریشه در تفرقه افکنی و فرقه‌سازی استعمارگران دارد و به وسیله همان قدرت‌ها از نظر مالی و تسلیحاتی به شدت حمایت شده و نیز توسط رسانه‌های فراگیر آنها و به روش پروپاگاندا به شدت تبلیغ و حمایت می‌شود.

برای مثال گروه تروریستی “داعش” در مدت چند سال و با حمایت‌های مالی، تسلیحاتی و تبلیغاتی آنها تبدیل به غول وحشتناکی شد که هر جنایتی را که خواسته تاکنون انجام داده و در تمام رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نیز نه تنها محکوم نشده بلکه به شدت از آن حمایت شده و در حال تخریب شهرها و کشورهای مسلمان‌نشین است.

نکته اینجاست که قدرتهای غربی و رژیم جنایتکار صهیونیستی در کنار برخی از دولت‌های مثلا مسلمان، از ایجاد این دو موج ویرانگر هرکدام سودهای فراوانی از طریق خرید و فروش اسلحه، نابودی دشمنان همیشگی، تجارت‌های پر سود تروریست، مواد مخدر، پورن و پولشویی، ایجاد بازار جدید در کشورهای مسلمان نشین و تسلط بر منابع فراوان مسلمانان از جمله منابع انرژی، کم شدن فشار افکار عمومی از جنایات اسرائیل و … به دست می‌آوند.

نویسنده: مجید.ض – کارشناسی فرهنگی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme