https://telegram.me/empireoflies

تیمار تروریسم در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایت‌های رژیم صهیونیستی از  گروه‌های تروریستی در سوریه، از جمله جبهه‌النصره، وابسته به القاعده را نشان می‌دهد.

«علا»، یکی از معارضان سوری است که به نوشته ایندیپندنت در حالی که در بیمارستان روی تخت خوابیده می‌گوید: «پوتین، شیطان بزرگ است، اسد شیطان کوچک؛ اما اسرائیل اکنون دوستمان است، آنها به ما کمک می‌کنند.»

او مسئول کار با سلاح‌های ضد هواپیما بوده که در حمله هواپیماهای روسیه یکی از پاهایش را از دست داده است.

«علا» که ۲۲ سال سن دارد در این حمله بیهوش شد و ۵ روز بعد در درمان‌گاه اسرائیلی «زیو»، واقع در شهر «صفد»، در شمال فلسطین اشغالی چشم باز کرد.

او می‌گوید: «ما در درعا پزشکان زیادی نداریم. اگر من را اینجا نیاورده بودند پای دیگرم هم قطع می‌شد. به ما یاد داده شده بود فکر کنیم همه چیز اسرائیل بد است، اما آنها با من و سایر انقلابیون خوب رفتار کرده‌اند.»

ایندیپندنت می‌نویسد اسرائیل نمی‌تواند خودش را از جنگی که در مرزهای شمالی‌اش در حال وقوع است جدا نگاه دارد و واضح‌ترین جلوه‌اش هم همین است که بیش از ۲۰۰۰ نفر از پیکارجویان سوری در بیمارستان‌های شمالی این رژیم در حال درمان هستند.

«علا» گفته عضو گروه موسوم به «ارتش آزاد سوریه» است، اما این روزنامه انگلیسی همچنین گزارش می‌دهد بیمارستان «زیو» قبلاً محل درمان اعضای جبهه‌النصره که با القاعده بیعت کرده هم بوده است.

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل هم دو ماه پیش تصاویر و فیلم‌هایی اختصاصی از درمان تروریست‌های جبهه‌النصره در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی منتشر کرده بود.

دیلی‌میل از اختصاص هزینه‌ای معادل ۵۰ میلیون «شکل»، برابر با ۸٫۷ میلیون دلار برای درمان بیش از ۲۰۰۰ تروریست سوری خبر داده بود.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/

یک رسانه انگلیسی، روز جمعه گزارشی منتشر کرده که بار دیگر حمایت‌های رژیم صهیونیستی از گروه‌های تروریستی در سوریه، از جمله جبهه‌النصره، وابسته به القاعده را نشان می‌دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme