https://telegram.me/empireoflies

ترورهای دیگری در راه است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «واشنگتن پست» و «سی ان ان» روز گذشته خبر دادند که امریکایی‌ها همزمان با اقدام به ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تلاش داشتند در یمن یکی از پرسنل ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران را ترور کنند که این عملیات خنثی شده است.

اگرچه نمی‌توان به‌طور مستقل چنین ادعاهایی را تأیید کرد، اما با نگاهی به استراتژی امریکا و اسرائیل در چندماه گذشته می‌توان پی برد که آن‌ها سیاست ترور شخصیت‌های مؤثر جبهه مقاومت را تشدید کرده‌اند.

پیش از این، شاهد حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان با هدف ترور یکی از شخصیت‌های حزب الله بودیم که البته به سرمنزل مقصود نرسید و حزب‌الله آن را تلاشی برای برهم زدن معادله موجود پس از جنگ ۲۰۰۶ ارزیابی کرد.

رژیم صهیونیستی در گام بعدی ترور “ابو العطاء” از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین را عملیاتی کرد و همزمان تلاش نافرجامی برای حذف یکی دیگر از اعضای این جنبش داشت.

در کنار ترور شخصیت‌های برجسته مقاومت، امریکا و رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر کوشیدند تسلیحات راهبردی گروه‌های مقاومت را هدف قرار دهند که از جمله آن، حمله به پایگاه‌های الحشدالشعبی در مرزهای عراق و سوریه و همچنین پادگان‌های حشد در خاک عراق بود.

نقطه عطف این استراتژی صهیو ـ امریکایی را می‌توان در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی و ابومهدی المهندس مشاهده کرد.

تروریست‌های امریکایی مدعی شدند که این اقدام برای جلوگیری از حمله احتمالی صورت گرفته که شهید سلیمانی در پی اجرای آن بوده است.

ولی بر خلاف این ادعا، امریکایی‌ها از مدت‌ها پیش برای چنین اقدامی برنامه‌ریزی کرده و حتی رسانه‌های غربی نیز گمانه‌زنی‌هایی را در خصوص احتمال حذف فیزیکی فرماندهان بارز محور مقاومت روی خروجی فرستاده بودند.

افشاگری سی ان ان و واشنگتن پست درباره تلاش امریکا برای انجام عملیاتی مشابه در یمن، قرینه دیگری است که ثابت می‌کند نقشه واشنگتن و تل‌اویو با طراحی قبلی پیاده شده و ربطی به تحولات جدید ندارد.

باید توجه داشت که این راهبرد تروریستی از آن رو تشدید شده که در طول سال‌های اخیر همه پروژه‌ها برای به شکست کشاندن محور مقاومت ناکام مانده است. دشمنان با این اقدامات در تکاپو هستند تا یکپارچگی و تمرکز محور مقاومت را از طریق حذف افراد و تضعیف بنیه نظامی بر هم بزنند.

پاسخ حزب الله لبنان به رژیم صهیونیستی و پاسخ جمهوری اسلامی ایران به امریکا، به‌نوعی زمینه‌ساز بازدارندگی و توازن قواست؛ اما مقابله مؤثر با این راهبرد، تنها با تلاش هرچه بیشتر در راستای اخراج نیروهای بیگانه از منطقه امکان‌پذیر است.

واقعیت این است که دشمن پروژه‌ای جدید را در حوزه جنگ سخت علیه جبهه مقاومت کلید زده است که مقابله با آن مستلزم آمادگی، هوشیاری مضاعف و همه‌جانبه‌نگری می‌باشد.

 

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «واشنگتن پست» و «سی ان ان» روز گذشته خبر دادند که امریکایی‌ها همزمان با اقدام به ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تلاش داشتند در یمن یکی از پرسنل ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران را ترور کنند که این عملیات خنثی شده است. اگرچه نمی‌توان به‌طور مستقل …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme