https://telegram.me/empireoflies

ترفند ضد انقلاب داخلی برای گرفتن پناهندگی در غرب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر که شکست پروژه اسرائیل و آمریکای جهانخوار پس از این که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی وارد میدان شدند قطعی شد ضد انقلاب خارج نشین در پی این هستند که با گمراه کردن تعداد انگشت شماری از معاندان و مفسدان که خود بارها به دلیل مفاسد متعدد زندانی شده اند پروژه شکست خورده خود را بازسازی کنند ولی زهی خیال باطل!

یکی از اقداماتی که در دو هفته گذشته ضد انقلاب خارج نشین به تبلیغ گسترده برای آن رو آوردند ولی تنها چند نفر اقدام به این کار نمودند آتش زدن کارتها و احکام بسیج بوده است. یکی از افرادی که به این کار شنیع پرداخت فردی است که بارها در سال های گذشته به دلیل اقدامات اضد امنیتی و تبلیغ بر علیه نظام اسلامی در یکی از استان ها روانه زندان شده است .

وی برای این که نشان دهد با نظام اسلامی دشمنی دارد کارت بسیج خود را که مربوط به دهه ۶۰می باشد را آتش می زند و سخنانی بر علیه نظام مقدس اسلامی بر زبان می آورد.

این افراد از آنجایی که دائما سعی می کنند بر ضد نظام اسلامی فعالیت کنند از این اقدامات استفاده می کنند تا رزومه منفی خود را برای گرفتن پناهندگی در کشور های خارجی تکمیل نمایند و حتی سعی دارند در زندانی شدن هم سابقه ای برای خود دست و پا کنند تا بتوانند راحتتر در کشور های بیگانه پذیرفته شوند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme