https://telegram.me/empireoflies
مصطفی بدرالدین

ترسBBC از انتقام سخت حزب الله

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در عملیاتی کاملا حساب شده و از قبل برنامه ریزی شده یکی از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان در دمشق به شهادت رسید .

در اولین ساعات این حمله ناجوانمردانه به مقر حزب الله در نزدیکی فرودگاه دمشق این تشکل شیعی در بیانیه ای این اقدامات را به گروه های تکفیری نسبت داد و به این گروه ها اخطار داد که حتما انتقام شهادت این فرمانده حزب الله را خواهند گرفت.

در چند سال گذشته حملات هوایی بسیاری از سوی جنگنده های ارتش جنایت پیشه اسرائیل برای از بین بردن زیرساخت ها و فرماندهان مقاومت انجام شده از ترور عماد مغنیه استراتژیست برجسته نهضت های مقاومت تا فرزند برومندش “جهاد مغنیه” ، “سمیر قنطار” و دیگر نامداران بزرگ مکتب مقاومت در سوریه ؛ این ترور ها نمونه ای است از مشی حذف فیزیکی حکومت جنایت پیشگان اسرائیل در سال های اخیرکه سیاست تاکتیک ترور مقامات شاخص نظامی مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین را دنبال کرده و فرماندهانی از حزب الله ، حماس و جهاد اسلامی را حتی با نقض قوانین بین المللی به شهادت رسانده است.

در ادامه این کشتار ها دستگاه رسانه ای غربی عبری عربی در تلاش است که این گونه وانمود کند که این ترور های کور نسبتی با اسرائیل و عمال تروریست آنها ندارد در همین زمینه در فردای روز شهادت این فرمانده حزب الله رسانه های فارسی زبان غربی و عربی با انتخاب تیتر های واحد در صدد بودند که اذهان عمومی را به طرف دیگر ی سوق دهند و وانمود کردند که حزب الله گروه های سنی را مقصر این گونه اعمال تروریستی می داند.

۲۰۱۶-۰۵-۱۴_۱۶-۱۳-۳۶

۲۰۱۶-۰۵-۱۴_۱۶-۱۲-۲۰

در ادامه این روند مزورانه سایت بی بی سی فارسی پا را از این خبر سازی ها و شایعه پراکنی ها فراتر گذاشت و شهادت این فرمانده ارشد حزب الله به دست تروریست های اجاره ای اسرائیل را تسویه سازمانی در این تشکل سیاسی نظامی نامید.این سایت در خصوص این موضوع نوشت:”موجی به راه افتاده است در ترویج این نظریه که مصطفی بدرالدین قربانی تصفیه درونی حزب‌الله شده و به دست عوامل خود این حزب یا متحدانش کشته شده است. افکار عمومی جهان عرب نیز که بویژه پس از ورود حزب‌الله به صحنه جنگ در سوریه، بخش عمده‌اش علیه این حزب برانگیخته شده است، نسبت به روایت حزب‌الله از قتل مصطفی بدرالدین ابراز تردید می‌کند. برای نمونه، در نظرسنجی سایت اینترنتی شبکه الجزیره، ۷۸ درصد پاسخ‌دهندگان روایت حزب‌الله را قابل پذیرش ندانسته‌اند.”

این رسانه انگلیسی در این راه از همکاری با رسانه های هم سو با خود مثل الجزیره نیز در این گونه شایعه پراکنی ها نیز استفاده های بسیار می برد و با نظر سازی هایی سعی دارد که افکار عمومی فارسی زبان را از توجه به عامل اصلی این جنایت که همان اسرائیل و متحدانش است  منحرف سازد.

این سایت در ادامه مطلب خود به نقل از یک روزنامه نگار لبنانی پای روس ها را در این قائله وسط می کشد که روس ها به جبران یک گروگان گیری در سی سال قبل که احتمالا از طرف شیعیان بوده و یکی از دیپلمات ها روسی در این گروگانگیری کشته شده پس می تواند این ترور را به روس ها نسبت داد.

این شبکه خبرپراکنی جواب این سوال را بی پاسخ گذاشته که چگونه فردی مثل بدرالدین که در جنگ با تروریست ها مدت هاست با روس ها هماهنگی و همکاری نزدیک داشته تا کنون در خطر نبوده و روس ها در جنگی که با همراهی گروه حزب الله در سوریه دارند فرمانده این گروه را به شهادت می رسانند.

البته سوال هایی از این دست بسیار است و جواب هیچ کدام از این سوالات در مطلب بی بی سی فارسی نیامده و تنها هدف از این آسمان ریسمان کردن ها در مطالب بی بی سی و سایت ها ی مشابه ترس و دلهره ای است که اسرائیلی ها و عمال و رسانه هایشان از انتقام سخت و کوبنده حزب الله و جبهه مقاومت دارند و با این گونه فرافکنی ها سعی دارند عامل این جنایت رذیلانه را افراد یا گروه های دیگری جلوه دهند.

البته نویسنده مقاله بی بی سی از سطح اطلاعات بسیار پایین در خصوص فرماندهان حزب الله برخوردار است چرا که در یک جا عماد مغنیه را  برادر همسر مصطفی بدرالدین نام برده و در قسمتی دیگر از مقاله جهاد مغنیه فرزند حاج عماد را خواهر زاده شهید بدر الدین نام برده و با همین دست از استدلال ها می خواهد یک واقعه تروریستی را تحلیل کند

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme