https://telegram.me/empireoflies

ترس BBC از مذاکرات حقوق بشری ایران با اتحادیه اروپا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اینروزها شاهد برگزاری جلساتی بین نمایندگان قوه قضائیه ( از جانب جمهوری اسلامی ایران ) و نمایندگان اتحادیه اروپا در رابطه با موضوعی به نام حقوق بشر می باشیم . ظاهراً این که اتحادیه اروپا تن به این داده که از این مواضع تند و بی منطق خود پایید آمده و با جمهوری اسلامی ایران بر سر میز مذاکره بنشیند برای بعضی ها که داعیه دار خقوق بشر بودند گران امده است و سبب نگرانی انها شده است. اینکه چرا مدعیان وطنی حقوق بشر از مذاکرات فوق نگران شده اند قابل درک است ، چرا که وقتی اتحادیه اروپا و ایران برسر مسئله حقوق بشر به مذاکره بنشیند فرصت لازم را به دست می دهد تا اتحادیه اروپا درک کافی را از قوانین اسلامی در ایران بدست آورده و مسئولین اتحادیه و قانون گذاران آن ، بینش صحیح و درستی از قوانین موجود در ایران که منشاء آن شروع مقدس اسلام می باشد بدست اورده و بدانند که اولاً قوانین ایران با توجه به اسلامی بودن کشور و تفکر اسلامی خانواده ها مطمئناً با آنچه که در اروپا و غرب وجد دارد تفاوتهای ماهوی بسیاری داشته و همانگونه که نمیتواند انتظار داشت اروپا بخواهد قوانین موضوعه اسلامی را در اروپا پیاده نماید ، اروپائیان هم نمیتوانند و نباید انتظار داشته باشند ایران اسلامی قوانین مورد نظر غربی ها را در جامعه ای که مردمش مسلمان هستند مدنظر داشته باشد چه رسد به اینکه بخواهد آن را پیاده و اجراء نماید. و اما اپوزیسیون مدعی حقوق بشر که دریافته اند اگر این مذاکرات ادامه یابد و اتحادیه اروپا با مواضع ایران اسلامی در رابطه با حقوق بشر اسلامی که مطمئناً بسیار بشر دوستانه و انسانی تر از حقوق بشر مد نظر غربی ها می باشد آشنا گردد چه بسا که بازار مکاره تبلیغات و بوق تبلیغاتی گروه های یاد شده رو به سوی تعطیلی و کسادی گذاشته و بودجه  های کلانی که بی حساب و کتاب از سوی غربی ها به حساب این موسسات و گردانندگان آنها و آدم هایی نظیر لاهیجی و عبادی و صدر و …واریز می گردد محدود شده و مدعیان نقض حقوق بشر در ایران را بی کار و کاسبی نماید .

هرچه باشد حقوق بشر اسلامی بسیار اسلامی تر از نوع غربی آن است . در اسلام زن  ارزش واقعی خود را از خداوند متعال دریافت کرده و آنقدر با عظمت و گرانقدر است که خداوند عالم بهشت را زیر پای مادران قرار داده است . در اسلام زن بازیچه نیست که بدنش را در اختیار دوربین های عکاسی و آدم های هوسبازی قرار دهد که برای ارضای حس شهوانی خود ادعای آزادی زن را داشته و ارزش زن را در حد یک عروسک پایین می آورند . در اسلام زن پایه خانه است ، مادر خانواده است و تکیه گاه مرد می باشد . در حقوق بشر اسلامی هر کسی حق خود را دارد و هیچکسی بر دیگری ارجحیت ندارد ، حقوق بشر اسلامی الگوی زن را از حضرت فاطمه (س) می گیرد و الگوی مرد را از پیامبر اسلام (ص) و امیر مومنان (ع) الگوی زندگی انسان ها را خداوند بین بندان خاص خودش به مومنان و دینداران هدیه نموده است . اروپا باید بفهمد که حقوق بشر غربی در جامعه ای که الگوهای پاک و مقدسی چون پیامبر گرامی اسلام (ص) و دختر بزرگوار را فراروی خود می بیند ، نمی تواند عرض اندام نماید ، لذا این مذاکرات می تواند در صورت رعایت اصول و مبانی دیپلماتیک به نفع ایران تمام شده و حداقل سبب شود که ادعای واهی نقض حقوق بشر رنگ باخته و مدعیان دروغین آن که همواره ایران اسلامی را مورد هجمه خود قرار می دادند نتوانند با هر اتفاقی و به هر بهانه ای سر و صدا به راه انداخته و جیب خود را از پول باد آورده سازمان های خاص پر نمایند .

در برنامه اخیر صفحه دو تلویزیون بی بی سی به خوبی مشهود است که مجری bbc و میهمانان برنامه اش همچون اسپند بر روی آتش به این سو و آن سو می جهند و کاملا عصبانی هستند . آنها می دانند که نتیجه این مذاکرات می تواند آن ها را به سمت و سویی هدایت کند که در اصطلاح به آن زباله دانی تاریخ می گویند. به فراموش خانه ای که در گذشته نیز بسیاری از اینگونه گروه ها و افراد را در خود بلعیده و آنچنان محو کرده است که نه نامی از آن ها مانده و نه نشانه ای. ترس از این سرنوشت است که شادی صدر و رها بحرینی و لاهیجی و امثال آنها را وادار کرده تا در مقابل دوربین تلویزیونی bbc فارسی این چنین خود را به آب و آتش می زنند.

منبع:مبدیان

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme